Matka čtyř dětí (44) uřízla svému příteli penis a ubodala jeho kamaráda!

Australanka Jasmine Eveleigh se na sociálních sítích nejvíce chlubila svými čtyřmi dětmi. Mateřství označila za svůj největší úspěch a své děti za svou největší pýchu.

“Jsem opravdu požehnaná, že mohu být mámou tak milého, pozoruhodného a opravdového gentlemana,” napsala o svém nejstarším synovi na Facebooku.

Čtyřiačtyřicetiletá žena se podle britského deníku Daily Mail dlouhodobě potýká s psychickými problémy. Loni v červnu se údajně nervově zhroutila.

“Nikdy jsem neměla v úmyslu ublížit lidem kolem sebe, když jsem byla zraněná. Válčil jsem sám se sebou. Nikdy jsem neměla v úmyslu někomu ublížit, když jsem byla na dně,” napsala v příspěvku.

Nyní však matka čelí obvinění z dvojnásobné vraždy. Bezpečnostní kamery v australském Melbourne zachytily v časných ranních hodinách 5. května ženu, která byla identifikována jako Jasmine, jak se potuluje ulicemi.

Měla na sobě jen podprsenku a zakrvácené boty. Tričko měla omotané kolem levé ruky. Těsně předtím, než byla přistižena, jak se potuluje ulicemi, se chystala zavraždit dva muže.

Jedním z nich byl Samir Esbeck (†59), s nímž tvořila pár asi deset let, a Sarkis Abboud (†61). Podle deníku Daily Mail na ně zaútočila nožem. Esbeck zemřel ve svém bytě poté, co mu agresor uřízl penis! Záchranáři mu už nedokázali pomoci.

Sarkis Abboud zemřel cestou do nemocnice. Podle policie za sebou vrah zanechal více než kilometr dlouhou krvavou stopu. Jasmínu zadržela policie v tramvaji.

zdroj

Přejít nahoru