Dvě pádla zřídila na Vltavě vodáckou půjčovnu snů

„První loď jsme půjčili kamarádům v roce 2002. Další sezonu jsme už museli koupit další a tak to šlo každou sezónu. A pokaždé jsme vysvětlovali, jestli je lepší jet z Vyšáku nebo z Krumlova, před kterým jezem je lepší vystoupit a kde zastavit na pivo. Nyní jsme si tedy řekli, proč neudělat půjčování lodí takhle přehledné, pohodlné a levné pro všechny,“ uvedl iniciátor a spoluautor projektu Miroslav Březina.

Webové stránky „Dvě pádla“ s podtitulem „a jedeš!“ na adrese www.dvepadla.cz garantují kompletní servis půjčoven lodí formou on-line rezervací, nejnižší ceny, kurátorovaný výběr denních až čtyřdenních výletů na lodi a garanci vrácení peněz při zrušení rezervace do 48 hodin. „Cílem našeho webu je, aby na něm každý našel výlet takový, jaký hledá. Přehledně, férově, levně, online. Prostě. Dvě pádla a jedeš,“ dodal Březina.

Podle spoluautorky projektu „Dvě pádla“ Jany Brechové pocházejí nabízené lodě buď přímo z loděnice High Five Adventures, nebo od některé ze spřátelených půjčoven. „Na Vltavě jsme doma a díky tomu můžeme garantovat nejlepší cenu a vždy perfektní kompletní servis zahrnující dopravu na místo a parkování v ceně. Online si vyberte trasu, čas i vybavení, online ji zaplatíte. Všechno přehledně, bezpečně a rychleji než řeknete: Dvě pádla,“ poznamenala Brechová.

Kurátorovaný výběr zaručuje nabídku nejatraktivnějších a prověřených vodáckých tras na 75 kilometrech řeky od Vyššího Brodu po Boršov nad Vltavou. Návštěvník současně získá podrobné informace, kde se najíst, kde stojí za to zakotvit i kde přespat. „Výlety jsou plánovány tak, aby co nejpřesněji zapadaly do zájmů, časových možností i vodáckých zkušeností jednotlivých zájemců,“ konstatovala Brechová.

Celkem nabízejí „Dvě pádla“ mix nejlepších úseků řeky pro dvojice, rodiny s dětmi i více či méně početné skupiny s různými zájmy a potřebami, který se navíc v průběhu sezóny mění podle aktuální nabídky doplňkových akcí a služeb na řece. Vodáci tak na Vltavě objeví vždy něco nového. K dispozici jsou jim klasické kánoe a nafukovací kánoe pro 1 až 2 lidi, malé rafty pro 4 až 6 lidí a velké rafty pro 7 až 9 lidí.

V aktuální nabídce jsou, a pravděpodobně pro většinu sezóny také zůstanou, tři hlavní výlety. Jednodenní „Tři krumlovské meandry“, lodní projížďka městem, jehož historické centrum je součástí seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. „Modli se a pádluj“, cesta Českým Krumlovem do cisterciáckého kláštera Zlatá Koruna, výlet mimořádně vhodný pro rodiny s dětmi a třídenní „Pařba mezi kláštery“, trasa z Vyššího Brodu do Zlaté koruny, kde je v ceně součástí lodní výbavy plovoucí lednice na 24 plechovek.

Veškeré podrobnosti o výletech včetně informací co všechno si vzít na vodácký výlet, jaké jezy jsou na trase i jak se na vodě chovat lze nalézt na už zmiňovaných stránkách: www.dvepadla.cz.

fotky zdroj: dvepadla.cz

Přejít nahoru