Bůh

Tento starý židovský vtip v sobě nese dvě moudra. Prvním je, že pokud něco usilovně chceme, musíme pro to sami něco udělat. Druhým moudrem skrytým mezi řádky je, že některá přání jsou příliš náročná, až nemožná a to i pro kouzelného dědečka z pohádky.
Rád bych předeslal, že psaním tohoto článku se pouštím na tenký led. Zatímco v článcích o termoreflexních nálepkách a cévních příčinách spousty nemocí, si jsem naprosto jist jejich možnostmi i účinkem, v oblasti ezoteriky moc znalostí nemám. Ano, některé Boží zákony mám vypozorované, ale zdaleka ne všechny. Slovem Bůh mám na mysli i jiné používané výrazy, jako je Prozřetelnost, Universum, Stvořitel, Vyšší Moc, Univerzální Vědomí, Vesmír, Matrix aj. Budu používat výraz Bůh, protože je nejkratší. Tyto názvy nemají nic společného s náboženstvími, které za účelem ovládání mas vytvořili velcí kormidelníci. Tento článek píšu v naději, že lidé, kteří mají bohatší zkušenosti i znalosti, se o ně podělí v diskuzi pro obohacení náš všech.

K napsání článku mne dokopal tento diskuzní příspěvek. MichalB v něm uvedl například toto:

Po nějakém čase, kdy se výroba rozrostla i o šperky, které jsme měnili se známými a příbuznými za jiné zboží či služby (jednou králík či vejce, jindy pytel cementu či pořez dřeva apod.), jsme zjistili, že lze vyrobit orgonit pro konkrétní účel. A jejich mezi našimi známými profláknutá funkčnost manželku doslova zahltila žádostmi o jejich další a další výrobu.
Kupříkladu jedna známá si stěžovala na to, že jejich táta doma strašně řve a neustále nadává a vůbec verbálně šíří nepříjemnou atmosféru v rodině. Poté, co mu potajmu dala na míru vyrobený orgonit pod matraci pod hlavu, ihned druhý den ráno táta vstal s tak oteklou pusou, že několik dní nemohl mluvit a doma byl klid jak dlouho ne. Při výrobě byl do orgonitu vložen “program”, aby už táta nekřičel a nenadával. Asi Prozřetelnost naznala, že zrovna tento způsob je vhodný 🙂

Na tento Michalův příspěvek jsem reagoval takto:

Michale, vzpomněl jsem si na docela úsměvný příklad řízení Prozřetelnosti. Ve vedlejší vesnici žila žena v domě starého statku. Během let byly okolní pozemky prodány a na nich si lidé vystavěli nové, pěkné domy. Ona žena měla stále nad domem hnojiště, jehož zápach vadil sousedům. Chodili za ní s prosbou, zda by mohla hnojiště zlikvidovat, když už nic nechová. A ona že hnojiště je tam odjakživa a tak to taky zůstane.
A pak jednoho dne přišla průtrž mračen, hnůj přívalem vody ztekutěl, hnul se z místa, pak nabral rychlost, prorazil vstupní dveře, pak druhé a zaplnil celý obývák.
A tak od Prozřetelnosti dostali všichni co chtěli. Sousedům zmizel hnůj z očí a hlavně přestal smrdět. No a ta paní která ten hnůj tak milovala, ho pak měla v obýváku, aby si ho patřičně užila.

Pozorný čtenář si zajisté všiml, že k realizaci stačilo pouhé přání všech zúčastněných. Nebyl k tomu potřebný ani orgonit. Tím nechci zpochybnit jeho vlastnosti. Protože o něm vím velmi málo, nebudu se jím dále zabývat. Chci jen poukázat na sílu myšlenek, které se posléze realizují, a to mnohdy velmi zajímavým způsobem. Další příklad zajímavé realizace přání se mi stal před pár dny.

 

Občas při svých cestách dopravuji drahý nábytek z masivu z Čech na Moravu. Toto zboží nelze posílat běžnou spedicí kvůli snadnému poškození. Jedná se o ruční výrobu z Jávy, často s dřevořezbami. Nábytek se neprodává jak rohlíky, a proto se jedná pouze o občasný přivýdělek, u kterého se nevyplatí si vyřizovat živnostenský list. Dopravu mi zákazníci platí výhradně v hotovosti a velmi často nemají drobné. Když jsem vezl nábytek posledně, uvědomil jsem si, že mám u sebe pouze tisícovku. Trochu jsem zpanikařil, protože k vrácení jsem potřeboval pětistovku. Umínil jsem si, že se po cestě někde stavím a rozměním ji, abych měl pětistovku u sebe.
Po chvíli jsem se dostal doprostřed kolony aut a hned nato uviděl policejní hlídku. Samozřejmě že odmávli pouze mne. Když nenašli nedostatky v řidičáku, techničáku, STK a mém dechu, podařilo se jim ho najít v absenci platné zelené karty. Policajt se zmínil, že za to je možné uložit pokutu až do výše 1500 korun a já kontroval, aby byli shovívaví, protože mám staré, nemocné rodiče, nevím co dřív a … “Vy jste sendvič!”, skočila mi do řeči policajtka. Tomu  jsem nerozuměl, a tak mi bylo vysvětleno, že sendvičem se rozumí generace, která se stará o rodiče i děti. Ale to jsem odbočil. Dostal jsem pokutu 300 korun, takže mi z tisícovky policajt vrátil 700 korun.
Když jsem nábytek dovezl na místo skládky, paní pro mne měla nachystané peníze akorát. Když jsem od ní vyrážel domů, navigace doporučovala otočit se a jet po stejné cestě zpátky. Mohl jsem jet i rovně, ale vědom si toho, že je tato cesta pomalejší, dal jsem na navigaci a auto otočil. Zakrátko nato jsem vjel do zóny šikovně umístěného radaru, který mne změřil v rychlosti 57km/h.

Tato akce se Bohu opravdu podařila. Zrekapituluji zájmy lidí a jejich skupin:

1) Policajti potřebovali vykázat činnost ve službě
2) Státní aparát měl potřebu pobírat výpalné i ze sebemenšího kšeftu
3) Zastupitelstvo obce se starostou měli zájem o rychlou návratnost radaru a zalátání děr v obecním rozpočtu
4) Já jsem potřeboval pětistovku
5) Zákaznici bylo doručeno zaplacené zboží

Bůh je geniální kombinátor! Pět přání více lidí, nebo skupin lidí, dokázal vyřešit během jedné mojí jízdy, během ne více než třiceti minut. Klobouk dolů! Policajti kopií pokutového bloku dokázali náčelníkovi svoji činnost. Státní aparát taky dostal něco málo z dosud neviditelného kšeftíku. Zastupitelstvu obce šlo nejen o dodržování rychlosti v obci, ale také o peníze přitékající do obecního rozpočtu. V mém případě nemusel Bůh vymýšlet krkolomná řešení mého přání mít pětistovku, protože zákaznice měla nachystané peníze akorát. “Chtěls pětistovku? Tady ji máš! A směnárnický poplatek ve výši 300 korun hezky zaplať policajtům!” Musel jsem uznat, tahle akce čekala jen na to, až se mi v hlavě zrodí debilní myšlenka o nutnosti mít v kapse pětistovku.
Takže asi takto funguje Boží spravedlnost. Znám lidi, kteří se usilovně modlí, podobně jak Ábeles, a přesto se jim hroutí život. A naopak znám i lidi kteří v Boha nevěří, a přesto žijí spokojeně v dostatku. Podle mne je jim vrozena znalost božích zákonů, podle kterých žijí zcela automaticky. Snad je za tím jejich svědomí, férové jednání, a proto nemají potřebu Boha nijak zvlášť rozpitvávat.
Podrobné znalosti Božích zákonů mají elitáři z řad vrcholných globalistů, které si předávají už od dob Egyptské říše, jak jednou řekl Valerij Pjakin. Bohužel téma už více nerozvedl. Těchto znalostí využívají k ovládání lidstva tak, že zprávami s katastrofickými scénáři řídí jejich myšlení, jak jsme viděli v případě pandemie. Na základě tohoto myšlení je pak jednání davu zcela dobrovolné, a proto si lidé nechávají píchat vakcíny podle depopulačního plánu NWO, aniž by stihl strůjce této genocidy Boží trest.
Lidskou bytost nelze beztrestně zotročit, Podvědomý souhlas lze získat za pomoci prediktivních filmů, jako je třeba Demolition Man, Nepřítel státu a řada dalších. Tím lze získat u většiny diváků podvědomý souhlas s tímto dílem. Tyto filmy s předstihem nastiňují dnešní realitu, v podstatě elektronický koncentrák a systém sociálních kreditů, který se zavádí v Číně.
Z toho všeho mi vychází, že Bůh je v podstatě Univerzální Vědomí, které koordinuje činnost lidstva tak, aby každý dostal to co potřebuje a chce. Když se vrátím k poslednímu příkladu, tak já jsem získal pětistovku, i když jsem ji nepotřeboval, jen jsem si ji přál jak rozežrané děcko. Policajti vypsali pokutový blok, aby posléze dostali prémie. Stát ode mne dostal symbolické výpalné, aby je mohl prošustrovat za cizí války. A obec, která provozuje radar, si kompenzovala opotřebení obecní komunikace.
Z hlediska výměny energií by mělo být vše v pořádku. Co mi však není zcela jasné, je fakt, že jedno procento lidstva vlastní 90 % pozemských statků a na druhé straně jsou zástupy chudáků, kteří nemají vůbec nic. Tuším, že za tím jsou nadstandartní znalosti bohaté elity nejen po obchodně-podnikatelské stránce, ale i znalosti Božích zákonů, které jim dovolují si své bohatství ve zdraví užívat a nepřijít o ně.

Je zde někdo, kdo by tento stav dokázal podrobně a srozumitelně vysvětlit?

MUDrland Wenca

Přejít nahoru