Pozor na tenhle HOAX: Prohlášení čínské vlády: USA zorganizovaly útoky z 11. září

Asi jen málokdo, kdo se ve větší míře zajímal o události z 11.9.2001, věří oficiální verzi. Dosud se k ní kriticky vyjádřilo velké množství expertů a podle všeho i mnoho příbuzných obětí žádá o vyšetření a sdělení skutečné pravdy o událostech z 11. září.

USA mají na svém kontě miliony mrtvých po celém světě. Pokud si tento fakt uvědomíte, pak nemůžete zavrhnout ani verzi, která říká, že za útoky stojí USA. Nebudu zde rozebírat indicie, které by k tomu vedly, ale již někdy v 60. letech se s podobnou možností kalkulovalo (s tím, že útok pod falešnou vlajkou by se svedl na Kubu, resp. SSSR).

Proč by tedy nemohli po letech tento nápad pouze „vytáhnout ze šuplíku?“ Velmi zajímavý byl i  dokument bývalého senátora Ventury, který poukázal na množství mezer v oficiální verzi vyšetřování.

Ale nyní se vraťme do Číny, kde před pár dny mluvčí ministerstva zahraničí veřejně prohlásil, že USA útoky samy zorganizovaly…

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Lijian Zhao 16. srpna 2022 na Twitteru uvedl, že útoky z 11. září 2001 zorganizovaly Spojené státy (nikoli al-Káida).

 

K dnešnímu dni čínští představitelé vždy spíše soukromě vyjadřovali skepticismus ohledně oficiální verze útoků z 11. září. Nyní tak udělali ve svých prohlášeních krok vpřed.

Pouze šejk Zayed, Hugo Chávez, Mahmúd Ahmadínežád, Fidel Castro a Donald Trump se odvážili toto téma veřejně otevřít a oficiální verzi zpochybnit (i když každý poněkud jinak). Nyní se tak ozývá podobný hlas z Číny…

Tweet popisoval americké války a zdůrazňoval, co si Japonsko, Korea, Vietnam, Irák, Pákistán, Jugoslávie a Afghánistán myslí, že USA dělají. Poté pomocí Supermana ilustruje, co si Spojené státy samy myslí, že dělají. Nakonec předvádí útoky z 11. září s titulkem: „Co vlastně [Spojené státy] dělají“.

A když už jsme nakousli téma, zkusme se podívat alespoň na některé z mnoha rozporů v oficiální verzi 9/11, na něž se již za těch více než dvacet let upozorňuje.

Například v případě Pentagonu je obvyklé tvrzení, že do něj nemohlo žádné letadlo narazit.

I pohled na předpokládané místo dopadu v areálu Pentagonu v Arlingtonu ukazuje, že tam není žádné osobní letadlo dlouhé asi 50 metrů s rozpětím křídel 38 metrů a hmotností přes 100 000 kilogramů plus desítky tisíc litrů paliva – let měl mířit do Los Angeles – je tam relativně malá díra ve zdi, aniž by byla poškozena okolní okna.

Na fotografii US Navy History vpravo nahoře, která ukazuje situaci bezprostředně po dopadu, chování lidí kolem ve skutečnosti vypadá spíše jako cvičení a evakuace než jako katastrofická nouzová situace. Podle oficiálních informací zde osamoceně na zemi mimo cestujících v letadle zemřelo 125 lidí – nebo v tuto chvíli stále umírají. To by ovšem předpokládalo všeobecný zmatek, který tam nevidíme. Fotografie vlevo ukazuje situaci později, těsně před zřícením budovy, včetně oficiálního „čtvercového“ místa dopadu. Fotografie níže vpravo ukazuje toto místo později během záchranných prací, po zřícení této části budovy.

Vzhledem k tomu, že v oblasti údajného místa katastrofy není pro nízko letící letadlo možné čelní přiblížení k budově Pentagonu, bylo třeba něco vymyslet s ohledem na předpokládanou přibližovací trasu letadla. Vpravo na obrázku nahoře je zveřejněná grafika znázorňující oficiální přibližovací trasu Boeingu-757: Diagonálně do zdí, těsně za generátorem, který je vedle stavebních kontejnerů. Výše uvedené fotografie z oficiální kanceláře Impact ukazují, že oficiální verze ve srovnání s realitou neobstojí. Všimněte si také působivé stability stěn vlevo, které vydržely údajně šikmý náraz letadla stejně dobře jako okna nad „místem dopadu Boeingu 757“.

O pádu samotných dvojčat a velmi podivném – dosud nevysvětleném – zřícení budovy č. 7, která vůbec nebyla zasažena, se psalo mnohé, méně právě o Pentagonu, ale také havárii letu 93 na hřišti v Shanksville v Pensylvánii. I proto se tentokrát zaměříme právě na tyto dvě události.

Jak každý může vidět níže, dvě oficiální fotografie „místa havárie“ Shanksville z 11. září ukazují, že tam nespadlo žádné velké dopravní letadlo. Můžete vidět poměrně malý impaktní kráter o průměru pouhých pět metrů. Všimněte si vozidel a stromů na obrázku vpravo dole a porovnejte to s malým kráterem uprostřed této fotografie. Všimněte si dvou lidí v bílých kalhotách stojících poblíž kráteru vlevo. Tento důlek nikdy nemohl být bodem dopadu osobního letadla.

Národní výjimečný stav v USA, který byl vyhlášen kvůli „útokům Al-Káidy z 11. září“, byl každým rokem posledních 20 let prodlužován příslušným americkým prezidentem. Bush, Obama, Trump a nyní  Biden 9. září 2021: Všichni opakovaně rozšířili své nouzové pravomoci v „Oznámení o pokračování národního nouzového stavu s ohledem na určité teroristické útoky“.

A právě „boj proti terorismu“ byl vítanou záminkou pro rozvracení a drancování zemí po celém světě, ale i pro zavedení „šmírovací politiky“ a potlačování občanských svobod nejen v USA, ale i v dalších zemích. Výjimečný stav byl dlouho prodlužován i ve Francii, zmítané terorem zejména kolem roku 2015.

Po roce 2001 byl v centru zájmů „jestřábů“ a jejich oddaných poskoků zejména Irák, Afghánistán, Sýrie a Libye. Miliony mrtvých civilistů byly údajně „nutnou obětí dovozu demokracie.“ Ostatně, Albrightová to řekla jasně: půl milionu mrtvých iráckých dětí za to stálo:

Není pak žádný div, že tyto agrese jen podnítily terorismus, který pak zasáhl zejména západoevropské země. Ostatně, všichni dobře víme, čí „dítě“ je nejen Al Kajda, která měla údajně útoky iniciovat, ale také ISIS nebo ještě o něco dříve Talibán.

Pokud by se USA se svými poskoky necpaly do Iráku, Afghánistánu, Sýrie či Libye – neobsadili by občané těchto i mnoha dalších zemí Evropu a to s cílem ji islamizovat. Dosavadní iniciativa USA – potažmo NATO – zatím teror jen podněcovala. Proklamovaný „boj proti terorismu“ je tedy asi tak stejnou „pravdou“ jakou je oficiální verze událostí z 11. září 2001…

Zdroj: necenzurovanapravda.cz

Poznámka redakce:

Letadla samozřejmě narazila i do nákupních center a Pentagonu. Zde je například video z Pentagonu, které bylo zachyceno bezpečnostní kamerou a na kterém je vidět, jak letadlo narazilo do Pentagonu.

“Dvojčata” není třeba ani zmiňovat, je to jasné a existuje nespočet videí, která dokazují, že do budovy vletěla letadla.

Jedná se jednoznačně o čínskou provokaci, i když je třeba dodat, že Američané už mají vojenských konfliktů dost. Ale co se týče zpochybňování věží dvojčat, je to poněkud nešťastné tvrzení.

Přejít nahoru