Jozef Pročko_foto_Youtube

Pročko hájí Igora Matoviče, kterého prý zná jako poctivého člověka, který nezruinuje veřejné finance, ale podle něj konečně jde za lidmi.

Pročko se obává návratu Roberta Fica a mafie, která nedává lidem, ale jen oligarchům.

Někteří lidé s Pročkem souhlasili, ale v diskusi pod videem jsme našli většinu negativních komentářů:

„Další psychiatrický pacient, který se bude těžko loučit se svým teplým místečkem. Ztroskotanec, který v showbyznysu ani v politice nic nedokázal. Tajemství, které může běhat po náměstích jen naboso.“ píše Fero.

„Udivuje mě, že v dnešní době je stále tolik naivních lidí, kteří věří šarlatánům, jako je Pročko. Jaký důkaz o neschopnosti těchto lidí ještě potřebujete , abyste konečně vystřízlivěl z toho bludu, který vám naočkoval Matovič. Jste slepí a nevidíte, že se propadáme do propasti chudoby a oni si hrají na svém písečku, aby si udrželi svá místa za každou cenu !!!“ píše Jan.

„Obávám se, že tlak médií ..i v tom smyslu, že démonizují Matoviče a jeho setrvání ve vládě…že bude nucen odejít. A s ním půjde i spravedlnost a proces očisty od korupce. Ani jednou nebylo řečeno…ať odejde Sulík a bude klid…média oblbla spoustu lidí, každá zpráva je jen o Matovičově odchodu, jako by jiná možnost nebyla. Přešlapy Saska a lži jejich vůdce jsou pro média tabu… Do Matoviče se kope i za to, jak dýchá. Nikomu nevadí primitivní vystupování Cigánikové? Tato slepota zabíjí. Sulík je jako býk a Matovič je pro něj i pro média červená vlajka.“ Iveta napsal.

https://www.facebook.com/watch/?v=1457913278010043

zdroj: magazin1.sk