Dánsko je “PŘEKVAPENO” A JE TO TADY !

Dánsko je        “PŘEKVAPENO”

Předpokládám, že i v Bruselu jsou”PŘEKVAPENI”!!! Jen abychom nebyli jednou “PŘEKVAPENI” také u nás ! ! ! ! ! VÁLKA V DÁNSKU – ČT a další naše media mlčí!

Na Slovensku naopak dávají i záběry z ulice. V Dánsku se hroutí právní stát díky tomu, že „nízkofrekvenční džihád a gangy migrantů přebírají ulice.

Tisíce incidentů zahrnující uvolněné šrouby kol na vozidlech, velké kameny, traverzy nebo barely s olejem házené z dálničních přejezdů a tenké ocelové dráty napínané na cyklistických cestách, které mají stínat hlavy nic netušícím cyklistům, rozšiřují mezi Dány rostoucí pocit hrůzy.

Ve většině případů se ukázalo, že pachatelé pocházejí ze zemí MENA (Střední východ až po Pakistán a severní Afrika).

Tak ti určitě prchají před válkou !!! posledním vývoji toho, co bylo charakterizováno jako masivní nízkofrekvenční džihád, gangy migrantů a uprchlíků arabského či severoafrického původu – nyní náhodně střílí nic netušící lidi v hlavním městě Kodani, čímž ohrožují život místních obyvateli návštěvníků tohoto oblíbenéhoturistického města.*

Tři lidé byli již zastřeleni a mnoho dalších poraněno díky divokému úsilí migrantů dosáhnout ovládnutí prostoru. Vzhledem k tomu, že útoky jsou zaměřeny zejména na mladé muže ve snaze minimalizovat počet budoucích obětí  dánská policienyní varuje všechny muže ve věku 17 až 25 let, aby se vyhnuli veřejným prostorům v Kodani.

Preben Bang Henriksen, mluvčí dánské většinové vládní strany Liberal Venstre je zděšen tak rychlým poklesem bezpečnosti na veřejných prostranstvích ve dříve bezpečném a klidném království: „Neměli jsme taková varování od policie od druhé světové války. Je to naprosto nepřijatelné,” prohlásil Preben Bang Henriksen. Mluvčí opozičních sociálních demokratů Trine Bramsen v této věci souhlasí s liberální vládou a označila současnou bezpečnostní situaci za „katastrofu”.

Po celá desetiletí kritici islámu a muslimské imigrace varovali před nezodpovědnými liberálními politiky, kteří prosazují přijímání migrantů, zejména uprchlíků z islámských zemí.

Dánští politici by proto neměli být překvapeni vznikem tohoto zákeřného násilí Ale předstírají, že  jsou. Ve snaze omezit zhoršení bezpečnostní situace a stavu právního státu, dánský parlament souhlasil s tím, že  bude na domácím území nasazena armáda. Toto nasazení bude dále omezovat schopnosti Dánska plnit své závazky vůči NATO.  A to navzdory tomu, že vláda slíbila americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, že zvýší výdaje Dánska na podporu vojenské aliance.

A naše média v popředí s ČT, tuto “maličkost” jako obvykle zamlčují.

Petr Flener

Přejít nahoru