Jenže pokud se podíváte na různé přestárlé celebrity nebo globální zločince, kteří se dožívají neuvěřitelně vysokého věku v relativním zdraví, pak se samozřejmě naskýtá otázka proč právě oni.

A když se k tomu objeví občas i nějaký ten svědek, pak již není možné se nad těmito informacemi alespoň nezamyslet.

Bývalý drogový dealer Gérard Fauré byl pozván do francouzského televizního pořadu Touche pas à mon poste na kanálu C8, aby hovořil o drogách. Esejista učinil v programu šokující prohlášení: tvrdil, že celebrity konzumují adrenochrom, aby zůstaly mladé.

Fauré dodával drogy prominentním Francouzům, včetně celebrit a politiků. V roce 2016 začal vydávat kontroverzní knihy o tajemstvích lidí, kteří si koupili jeho drogy. Jednalo se o sexuální zneužívání, znásilnění, pedofilii, zneužívání dětí, obchodování s dětmi a vraždy.

Řekl také, že několik celebrit pravidelně konzumuje adrenochrom, přičemž jako příklad uvedl Celine Dion. Fauré tvrdil, že její záhadná nemoc je důsledkem nadměrné konzumace adrenochromu.

Jeden z hostů se ho zeptal, odkud pocházejí děti používané pro výrobu adrenochromu. Fauré odpověděl, že každý rok ve Francii zmizí 58 000 dětí, a že pouze dvě třetiny z nich jsou nalezeny.

Dodal, že svědčil v případu ženy, která chtěla prodat svou dceru do laboratoře na adrenochrom v Dijonu. Yvese Saint Laurenta a další lidi ze světa módy nazval „pedofilními zločinci.“

Když Fauré začal mluvit o francouzském prezidentovi Macronovi, byl odříznut. Po odvysílání byl v médiích očerňován. Francouzský mediální regulátor Arcom zahájil vyšetřování. Několik vládních úředníků také uvedlo, že licence televizního kanálu C8 by neměla být obnovena.

Program se od Faurého výroků distancoval.

zdroj