TOMU NEBUDETE VĚŘIT! Messingovy předpovědi

V Sovětském svazu žil až do konce svého života, kde pokračoval v předpovídání budoucnosti. Vize Wolfa Messinga se naplnily. Jedním z jeho nejznámějších proroctví byla předpověď vypuknutí války mezi Sovětským svazem a Německem a porážky sil nacistického Německa. Když německá vojska kapitulovala, Messing obdržel blahopřejný telegram od Stalina. Válka skončila 9. května, Messing se ve své předpovědi spletl pouze o jeden den. Byl také Hitlerovým osobním poradcem a informoval ho nejen o politických záležitostech, ale také o věcech týkajících se osobního života Stalina a jeho příbuzných.

Varoval Stalina před možnou smrtí jeho syna Vasilije. Předpověděl, že letadlo se členy hokejového týmu letectva mířící do Sverdlovska havaruje. A tak se také stalo. Všichni sportovci zahynuli, kromě Vsevoloda Bobrova a Vasilije Stalina, který na otcův pokyn do letadla nenastoupil. Jasnovidec předpověděl Stalinovu brzkou smrt během židovského svátku. To se také stalo. Zatímco Židé slavili svátek, Stasom 5. března 1953 zemřel.

Mnoho jasnovidců předpovídá, že svět je na pokraji třetí světové války. Wolf Messing předpovídá, že k ní v roce 2023 rozhodně nedojde. Domnívá se, že v první polovině 21. století by se Čína mohla vážně střetnout se svými sousedy Japonskem a Jižní Koreou a zasadit jim jaderný úder. Úkolem Ruska by bylo konflikt urovnat a zabránit jeho přerůstání ve světovou válku.

Rusko se postaví na stranu Koreje a Japonska a obnoví v této části světa pořádek. Messing předpověděl, že se Čína v budoucnu stane velmocí. Je možné, že již v roce 2023 přejdou některá ruská území na Zemi vycházejícího slunce. Wolf Messing však neuvedl, jakým způsobem se tak stane, zda mírovou nebo vojenskou cestou.

Pokud jde o Ameriku, Messing jí předpovídá nepříliš zářnou budoucnost. USA přestanou být mocnou a vedoucí zemí. Ve svých prognózách zmiňuje Ukrajinu a Bělorusko.

Předpovídá, že konfrontace mezi Ruskem a Ukrajinou skončí v roce 2023. Obě země mezi sebou vyřeší všechny konflikty. Bělorusko bude moci využít své geografické polohy ke zlepšení své ekonomiky. Konflikty s hlavními světovými mocnostmi se nedají očekávat.

zdroj

Přejít nahoru