Hillary Clinton

Martin Sorell: Hillary Clinton bude prezidentkou, je předem rozhodnuto

Martin Sorell, britský podnikatel a velice vlivný výkonný ředitel ve svém rozhovoru prozradil důležité informace, podle kterých je již ve Spojených státech rozhodnuto kdo bude dalším prezidentem USA. Martin Sorell uvádí, že se stane příští prezidentkou Spojených států Hillary Clinton, o které je již v dnešních dnech rozhodnuto a volby nebudou mít na tuto skutečnost žádný vliv.

Názory Sorella mají velkou váhu – The Guardian

Sorell uvedl tuto poznámku i přes skutečnost, že má Clintonová velice silného soupeře, který každým dnem získává na své popularitě, navzdory několika kontroverzním výrokům. Jedná se o Donalda Trumpa, který se před několika dny objevil v médiích, jelikož prohlásil něco, co otřáslo doslova každým voličem. Donald Trump totiž tvrdí, že může začít střílet do lidí na ulicích New Yorku a neztratit tak ani jednoho voliče.

Hillary Clinton zvítězí ve volbách, je to už hotová věc, tvrdí Martin Sorell

Martin Soroll tvrdí, že nezáleží na tom koho republikáni do voleb nasadí, jelikož je rozhodnuto o výhře Hillary Clintonové. Informace o vyjádření Sorella přinesla webová stránka DC Whispers. Prohlášení muže je o to více šokující, jelikož je šéfem jedné z nejvlivnějších marketingových firem na světě, která se může pochlubit mnohaletými vazbami na nejelitnější osoby z celého světa. Jedná se tedy o předvolební kampaň jednoho z kandidátů nebo můžeme očekávat tento výsledek u voleb?

Zdroj: Svetkolemnas
Foto: JStone / Shutterstock.com

Přejít nahoru