Steven Greer: Někdo se ptal: Co můžeme udělat proto, aby kongres (USA), senát (USA), americká armáda, vice-prezident a prezident uvolnili všechny informace o UFO, Area 51 a tajných projektech na veřejnost, a tím ukončili tuhle nesmyslnou hru na utajování, která trvá více jak 60 let…?

V první řadě je třeba si uvědomit, že už teď jsme my všichni součástí procesu odhalení. My to teď děláme! Za druhé, a to je velice důležité, že každý může poslat svým přátelům, kolegům ze sousedství – zkrátka komukoliv, kdo má účet na Facebook, Twitter nebo jiné sociální síti – dát mu tuhle informaci, mluvit s ní(m) o tom.

SG: jsem velmi skeptický k tomu, že by kongres USA nebo americký prezident něco takového udělali. I kdyby bylo uspořádáno skutečné veřejné slyšení se svědky, kteří by vypovídali pravdu, je dost pravděpodobné, že celé slyšení by se zvrhlo v jednu velkou reality show, ve které by vyšetřovací komise nic ve finále nevyšetřila, jak už se stalo mnohokrát před tím. Lidé musí být připravení na to, že taková akce může být zmanipulována tajnými, službami jako je CIA.

Odhalení musí udělat lidé sami. (Musí to jít odspoda, nikoliv od vlády.) A v momentě, kdy dosáhneme kritické hranice kolektivního vědomí, až tehdy můžeme očekávat, že přijde nějaká podpora ze strany vládních kruhů.

S: SG v přednáškách často zmiňuje, že mnoho politiků, kteří jsou s problémem obeznámeni, se k věci staví: To se musí zveřejnit! Já ale chci být až ten druhý, kdo to řekne…

SG: myslím si, že otázka vede k myšlence, že Kongres (USA) a prezident (USA) by měli mít oficiální veřejný přístup k těmto zatajovaným zvláštním projektům. Protože moje zkušenost, kterou mám už od počátku (od 1993) je, že i když mají tito lidé spoustu kuráže a jsou na těch správných klíčových pozicích ve vládě nebo v Pentagonu, nemají přístup naprosto k ničemu tak citlivému. A pokud se pokusí cokoliv o mimozemšťanech nebo tajných technologických projektech zjistit, jsou okamžitě odpojeni nebo odstaveni na stranu nebo je jim v horším případě vyhrožováno.

  Times: Anglické školy zakazují sukně, aby uspokojily transsexuály!

Takže otázkou zůstává, jak s tím naložit v demokratickém světě? S tím souvisí celý koncept již několik let běžící kampaně, kterou jsme iniciovali v rámci projektu Sirius Disclosure, kdy jsme vyzvali whistleblowers, zaměstnance tajných služeb nebo vzdušných sil a další lidi, kteří jsou ochotní nám poskytnout důvěryhodné dokumenty, aby nám je zaslali.

SG: Je třeba si uvědomit, že všechny utajované projekty, které nejsou kontrolovány vládou a probíhají bez vědomí občanů, jsou fakticky nelegální. Tudíž jejich vyzrazení nemůže být stíháno, neboť jejich samotná existence je protiprávní.

Zažil jsem to mockrát. Když jsem například admirálovi Tomasovi Wilsonovi, který byl v té době ředitelem DIA (aka tajná služba pro Pentagon), podobně velké organizace jako CIA, řekl kódové jméno tajného projektu a jeho číslo, okamžitě zkoušel volat svým podřízeným, aby jej o projektu informovali. Na druhé straně se ozvalo: Ano pane, my víme, kdo jste. Nemáte ale potřebné oprávnění (need-to-know). Spojení bylo přerušeno a telefonní číslo zablokováno. Podobné to bylo s několika dalšími vládními zaměstnanci.

Jinými slovy to znamená, že ten potřebný krok musíme udělat – my – lidé z této země (USA) a ze zemí za mořem, které nás sledují a poslouchají: UK, Australie, Rusko, Česká republika, Slovensko aj. Potřebujeme najít lidi, kteří jsou legitimními důvěryhodnými whistleblowers a kteří budou ochotní jít na veřejnost a udělat to – zveřejnit pravdu o tom, co se děje v zákulisí.

Myslím si, že tohle je jediná bezpečná cesta, jak by se to mělo stát za použití alternativních medií a sociálních sítí, které jsou k dispozici.

Každý se může stát vlastním vyslancem v rámci vlastní komunity podobně naladěných lidí. Myslím si, že když začnete mluvit o tomto tématu (já to dělám už celou dobu), tak se s tím ve vašem okolí zvedne vlna pozornosti.

  Vojenské námořní síly zemí NATO se rozmístily po Černém moři

Po celém světě vznikají spontánně malé i velké skupinky lidí, kteří se zajímají o protokol CE5.

(KPa, skn.cz, Foto: Shutterstock)

Komentáře