Donald Trump

New York Times sponzoruje atentát na Donalda Trumpa

Public Theater v produkci Kathy Griffinové hraje v „Shakespear Parku“ hru Julius Caesar, kde je k vidění posměšné vraždění prezidenta Donalda Trumpa, píše Davis Richardson v článku na The Daily Caller.

Ačkoli se hra nedotýká prezidenta jménem, představitel Caesara má výrazné podobnosti s Trumpem. Ve hře má herec načervenalé vlasy a nosí rozepnutý plášť a červenou kravatu. Tweetuje ve vaně a později je odsouzen k smrti senátory před americkou vlajkou.

“Shakespearovo politické mistrovské dílo nikdy tak nepřipomínalo současnost jako nyní ,” je napsáno na webové stránce Public Theater. Caesar je vykreslen jako “přitažlivý, populistický, neuctivý a směřující k absolutní moci”.

Public Theater je sponzorováno The New York Times a na stránce firemních partnerství se píše:

Public Theater úspěšně kultivuje partnerství s několika předními společnostmi, včetně Bank of America, Delta Air Lines, New York Times, American Express a dalšími. Nabízíme sponzorské příležitosti, které zvyšují povědomí a zviditelnění vaší značky, cílenou aktivací a poskytuje příležitosti pro zábavu klientů, jedinečné zkušenosti a vzrušující výhody pro zaměstnance. Celoroční, sezónní nebo programově specifické sponzorství mohou zahrnovat množství přizpůsobitelných výhod založených na potřebách a iniciativách společnosti. Ať už se jedná o zábavu pro klienty v Shakespeare Parku …

Sponzoři Delta Airlines a Bank of America právě oznámili, že odstoupit od sponzorování „Shakespeare v parku“ , protože míra dobrého vkusu byla překročena.

Naopak The New York Times bude pokračovat v podpoře „atentátu na Trumpa“ finančně a CNN hru označil jako „mistrovské dílo“ a vyzval všechny, aby se přišli podívat!

(KPa, pz.cz, Foto: Shutterstock)

Přejít nahoru