Američtí experti se domnívají, že nehledě na to, že vztahy mezi USA a Ruskem se dostaly na nejnižší stupeň za dobu studené války, Putin zatím připravil administrativě jen drobné nepříjemnosti. Analytici se domnívají, že to je ticho před bouří. Putin se chystá udeřit jen jednou, ale bude to stát za to. Rusko připravuje zveřejnění důkazů účasti americké vlády a speciálních služeb na útoku z 11. září. V seznamu důkazů jsou satelitní snímky. Informuje o tom secretsofthefed.com.

Publikované materiály mohou dokázat zlý úmysl vlády ve vztahu k lidu USA a obrovskou manipulaci veřejného mínění. Útok plánovala americká vláda, ale provedla jej cizíma rukama. Tak, aby napadení Ameriky a lidu Spojených států bylo aktem agrese mezinárodního terorismu.

Motivem pro podvod a vraždy vlastních občanů byly ropné zájmy americkým státních korporací na Blízkém východě.

Představené důkazy budou o to přesvědčivější, že budou podloženy předchozími případy manipulování veřejným míněním kvůli dosažení sobeckých soukromých zájmů.

Rusko dokazuje, že Americe není cizí nastavovat a zabíjet své občany, aby bylo dosaženo záminky k vojenské intervenci v cizí zemi. V případě útoků z 11. září jako důkazy poslouží satelitní snímky.

V případě úspěchu budou důsledky putinské taktiky pro americkou vládu velmi zlé. Důvěra ve vládu bude podlomena a ve městech vypuknou masové protesty. Takový obraz malují američtí analytici.

A jak budou USA vypadat na světové politické scéně? Opodstatněnost pozice Ameriky v roli lídra v boji s mezinárodním terorismem bude podlomena, čehož okamžitě využijí protiamericky laděné země a mezinárodní teroristé.

A nenechte se zmást tímto špatným scénářem, protože skutečný vývoj situace by mohl být ještě daleko horší – varují experti.

(KPa, skn.cz, Foto: skn.cz)

RSS Protext – kultura

  • Grawemeyerovu hudební cenu získal netradiční chorál
    Louisville (Kentucky) 4. prosince 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Srbsko-americká skladatelka Aleksandra Vrebalovová získala Grawemeyerovu cenu za hudební kompozici na Louisvillské univerzitě za rok 2024 za netradiční sborovou skladbu „Missa Supratext" pro smyčcové kvarteto a dívčí sbor.22minutové dílo poprvé předvedla v roce 2018 v San Franciscu skupina Kronos Quartet, dlouhodobě známá podporou hudebních inovací, a San Francisco […]
  • Špindlerovská Andělská křídla ukazují cestu k budoucnosti bez kouře
    Špindlerův Mlýn (Trutnovsko) 4. prosince 2023 (PROTEXT) - Tradiční rozsvěcení vánočního stromu ve Špindlerově Mlýně bylo letos spojeno se slavnostním představením Andělských křídel. Tento nový foto point, umělecké dílo představující andělská křídla, je zároveň symbolem inciativy "Město bez kouře", k níž se Špindlerův Mlýn v letošním roce připojil. Jejím cílem je inspirovat obyvatele a návštěvníky […]
  • Podpora pozitivního chování u osob s PAS a intelektovým postižením: Vidět klienta jako individualitu
    Praha 4. prosince 2023 (PROTEXT) - Část lidí s intelektovým postižením nedokáže verbálně komunikovat. Když se jim něco nelíbí nebo s něčím nesouhlasí, nemají jinou možnost než vyjádřit se skrze náročné chování. Kniha o metodě podpory pozitivního chování přichází s jasnou změnou: vyjděme z potřeb klientů a přenastavme režim individuálně.Kniha Podpora pozitivního chování u osob […]