Itálie: Katolický kněz vyzývá k zabití ministra Salviniho

Kněz se cítí Ohrožen Salvinim, protože ukradl „demokracii“. Tvrdil, že pouze uplatňuje  své právo na sebeobranu.

Důvodem pro toto de facto zavraždění je podle kněze zákon, který prosazuje Salvini, kde je  právo na sebeobranu. V Itálii se v uplynulých letech opakovaně objevovala groteskní soudní rozhodnutí, protože ti, kteří se podíleli na noční krádeži v domech nebo podnicích a při útocích zlodějů, se také bránili zbraněmi. V jednom případě byl zastřelen zloděj. Italští soudci z oběti udělali pachatele a odsoudili jej do vězení za nepřiměřenou sebeobranu. Na Twitteru Matteo Salvini tyto případy pravidelně uváděl a slíbil nový zákon.

Voliči Ligy je „masa idiotů”

„Vzteklý“  kněz ospravedlňoval své vražedné touhy tak hrozně, že komentátor novin Il Giornale měl podezření, že kněz mluví v deliriu. V každém případě De Capitani řekl na Radio 24, La Zanzara, kdyby člověk mohl zabít zloděje v sebeobraně, tak by to šlo použít  pro ministra vnitra, který ukradl demokracii. Salvini je nebezpečím pro demokracii, několikrát ho nazval jako “kus Scheisse …”. A voliči prokletého Salviniho jako „masu idiotů”, kteří myslí, břichem, nemohou  pochopit jeho logiku a neumí číst mezi řádky.

Italští vojáci jsou zločinci

Nebyla to první nenávistná bouře věčného levicového voliče. Na veřejnosti kněz přál srdeční infarkt bývalému italskému premiérovi Silvio Berlusconimu. Označil  italské vojáky zabité v misích v Afghánistánu  jako “žoldáci, darebáci a zločinci” kteří nemohou být označeni jako  obránci vlasti. Salviniho stranu Lega (Severní) nazval “prasata a bastardy …”, které je třeba držet dál od církve.

Kontroverzní kněz, který chápe dobročinnost velmi dobře, má své vlastní internetové stránky. Kvůli mnoha stížnostem a proto, že odmítl zavřít své webové stránky, musel v roce 2013 ukončit svou bohoslužbu v Sant’Abrogiu v Monte. Nyní žije v La Vallettě Brianza a každou neděli slaví večerní mši v obci Dolzago v Lombardii. Samozřejně .

(zdroj: prvnizpravy.cz, foto: Pixabay)

Přejít nahoru