Skupina dublinských tvrdých hochů říkající si “Hells Angels” ukončila řádění afrického gangu ve městě

Policie je přesvědčená, že gang má za poslední týdny na svědomí nejméně 40 vykradených obchodů a 30 loupežných přepadení.

Policie je na grázly z afrického gangu krátká. Podle Irish Sun se policie snaží, ale ruce jí svazuje jak nedostatek zdrojů, tak i jakákoliv absence respektu k policii ze strany afrických mladíků. Navíc při každém zatčení některého z gangsterů policie riskuje vyvolání masivních výtržností ze strany jejich kumpánů.

Situace je tak mizerná, že se rodiče dětí žijících v oblasti mezi Blanchardstown (jedna z nejvíce multikulturních částí Dublinu) a severním předměstím Dublinu své ratolesti už jednoduše bojí pouštět ven. Ven se bojí chodit i důchodci. Lokální radní Ted Leddy místní vyzval, aby s policií spolupracovali a pomohli členy gangu dopadnout.

Výzva místním našla své uši, ale místo spolupráce s bezzubou, a často politickou korektností omezenou policií, se místní rozhodli věci vyřešit po svém. Pojmenovali se podle amerického motorkářského gangu Hells Angels a během jednoho týdne se jim podařilo vypátrat dvě hlavní postavy afrického gangu. Noviny zmiňují jen fakt, že tito dva grázlové byli napadeni. Jak moc dostali a jestli jim to stačilo a jestli už budou hodní, to se dozvíme jistě brzy. Každopádně drsní irští hoši vyvolají u zbabělých afrických gangsterů jistě více respektu, než irská policie.

(zdroj: stredoevropan.cz, foto: Pixabay)

Přejít nahoru