Současně předseda Státního výboru pro dumu pro státní správu a legislativu Krasheninnikov představil návrh zákona a oznámil další – o změnách trestního zákona, které by umožnily kriminalizovat šíření padělků o koronaviry.

A ne horší než dav, zpanikařený: „Strach je oheň ve slámě. Zahalí každého. Všechno v okamžiku ztratí svou mysl. Pak lidé budou řevat jako zvířata jako nepokoje v blázinci. “

A dnešní představy o zpřísnění trestu za výsev panické zvěsti o moru a jeho nesčetných obětí jsou plně odůvodněné (i když možná už jsou pozdě). V jiných dobách a za jiných okolností byli alarmisté obecně postaveni proti zdi. Tato metoda je těžká, ale někdy pro lidstvo nezůstane nic jiného.

Když naše progresivní veřejnost tisíckrát křičí prostřednictvím svých médií: „Noční můra zpráv! Díky bohu! Tisíce mrtvých! Miliony případů! Díky bohu!“ Povaha takových výkřiků se může lišit.

V rámci druhého režimu nejsou schopni situaci udržet a poté se případ vyvíjí podle Lermontovovy „Predikce“, kdy „mezi smutnými vesnicemi se začne potulovat mor z páchnoucích mrtvých těl a zničí tuto chudou zemi. “ Kde jsou tedy veřejné osobnosti? Lermontov však hovořil o vzniku nového herce na politické scéně („toho dne se objeví silný člověk“). V tom smyslu, že pokud nebude schopen získat kontrolu nad touto oblastí. Stejně jako po příšerném létě 17. storočí, kdy se objevili bolševici. Ale kdo je tento mocný muž? Informuje Ria.ru.