Tvrzení, že bílí policisté terorizují černochy, je pro normálního Američana stejně přesvědčivé, jako pro Čecha tvrzení, že běloši pravidelně přepadávají s nožem Romy a kradou jim peněženky

Především tomu nepřikládají až takový význam. Děje se to ve velkých městech, kde beztak vládnou komunisté, všude je plno nejrůznějších deviantů a slušný redneck se takovým místům vyhýbá, jak jen může. A že by to zkusili na venkově, tak hloupí snad nejsou ani radikální studenti elitních škol.

 

Připomínám, že když redneck mluví o komunistech nebo socialistech, nemá na mysli toho pohodového strejdu okresního tajemníka nebo roztomile přihlouplého generálního tajemníka, na jaké si můžeme pamatovat my, ale skutečnou zrůdu. Křížence Kim Ir Sena, Trockého a dozorce z Osvětimi.

Za druhé. Co udělá redneck, když se rýsuje problém? Pořídí si zbraně! A když už zbraně má? Pořídí si další zbraně! Zpravodajství Fox News tak ukazovalo záběry prodejen s naprosto prázdnými regály. Vyprodáno do posledního náboje! Zákazníci brali cokoliv za jakoukoliv cenu.

„Levičáci, socialisté a establishment nejsou schopni pochopit, že když z měst odstraní policii, tak se nejen přestane vymáhat právo a pořádek, ale nikdo nebude schopen zabránit patriotům, aby americkou ústavu bránili vlastními zbraněmi. Odstraňte policii a uvidíte, co je skutečné rasové násilí! Ti idioti si neuvědomují, že jsou závislí na ochraně té policie, kterou se snaží zničit.“

 

Za třetí. Redneckové vědí, že současné dění nesouvisí s údajnou policejní brutalitou. Redneck rozumí tomu, že policisté mají jednat rázně (tedy, pokud je to policie místní a ne federální utlačovatelské síly). Podle statistiky, kterou nedávno zveřejnil Wall Street Journal, je 18x více případů, kdy černý zločinec zabije bílého policistu než případů, kdy bílý policista zabije černého podezřelého.

Redneckové nečtou Wall Street Journal a statistikám moc nevěří, ale tuhle základní zkušenost mají. Tvrzení, že bílí policisté terorizují černochy, je pro normálního Američana stejně přesvědčivé, jako pro Čecha tvrzení, že běloši pravidelně přepadávají s nožem Romy a kradou jim peněženky. Velká média sice vytvářejí opačný dojem, ale redneck si přece nedělá názor podle médií.

„Marxistické vymývání mozků mládeže. Děje se to úmyslně, s podporou zkorumpované vlády.“

 

Za čtvrté. Redneckové to neberou jako rasovou záležitost. Zatímco v českých zemích se píše hlavně o rasové válce a ponižování či genocidě bílé rasy, ve vyjádření čtenářů místních bulvárních plátků nebo odpovídajících skupin na sociálních sítích nenajdete prakticky nenajdete zmínku o rase. Redneckové vědí, že problém nejsou černoši, ale komunisté v neziskovkách, ve vedení měst, v korporacích a v Kongresu.

„BLM je teroristická organizace! Je čas s nimi jednat podle toho. Skuteční černoši jsou mnohdy jejich nejhorší nepřátelé. Není co řešit!“

 

A mají pravdu. Současné události totiž nepřišly z ničeho nic, a už vůbec nebyly spontánní reakcí na incident. Polovojenské skupiny typu Antifa a BLM se připravovaly už několik let. Trénovaly, vytvářely struktury, testovaly, co všechno jim projde. Víte třeba, že při volbách v roce 2012 postávaly komanda BLM před některými volebními místnostmi a bránily bílým voličům ve vstupu? Žádný problém z toho neměli, protože prezident Obama pak zakázal jejich trestní stíhání. A velká média už dlouho systematicky vytváří dojem, že cokoliv tito zločinci provedou, je to oprávněný výraz odporu proti rasismu.

Rozhodně nevěřte tomu, že by v současném dění byly prvky lidové revolty. Pokud by tomu tak bylo, nechyběli by tam redneckové, a další příslušníci nižších pracujících tříd. Takoví, kteří protestovali proti karanténním opatřením nebo které můžete vidět na Trumpových shromážděních.

 

 

Redneck Lives Matter – aktuální novinka v nabídce triček naší vidlácké značky Dixie Gear – Original Redneck Outfit. V eshopu najdete ZDE. Dalších komentářů netřeba…

Mohlo by se vám také líbit
Dixie Battle Flag: 8 míst, kde dostali Yankové největší vejprask
Divoká budoucnost České republiky: Ohlédnutí z roku 2030
6 zbraní, které vám pomůžou přežít rabování a pouliční nepokoje
Jak vlastně vypadají strany konfliktu? Strana bojovníků proti rasismu, Americe, civilizaci, počasí a všemu ostatnímu je značně různorodá. A to i proto, že vedle drancování probíhají protesty, které jsou opravdu nenásilné, a že hranice je značně nejasná. Demolování památníků ovšem patří ještě do kolonky nenásilné. Pro bezpečnostní síly je to nepříjemné, protože nikdy neví předem, jakým směrem protest půjde. Protože násilníci se schovávají za „pokojné protestující“, ti jim takovou ochranu s potěšením poskytují a velká média jsou jednoznačně na straně drancujících. Přesto lze definovat různé skupiny účastníků. A protože současná situace se rýsovala již delší dobu, existující odpovídající analýzy.

 

Kdo jsou tedy ti, kdo se pokouší o převrat?

Nejbohatší korporace, které se k Antifě a BLM otevřeně hlásí a finančně je podporují.

Velké banky a Sorosovy nadace

Korporace neposkytují jenom peníze, ale také personál. Klíčoví zaměstnanci se musí ukázat mezi účastníky, děti vysokých manažerů se musí projevovat patřičně radikálně. V NY byla zatčena přímo dcera guvernéra, to samé se stalo dětem dalších politiků a korporátních kapitánů. Účast lidí z této třídy poskytuje určitou ochranu (a do značné míry i beztrestnost) všem.

A samozřejmě hollywoodské hvězdy. Pokud se neúčastní osobně, tak aspoň platí kauce za nejhorší násilníky, by se mohli druhý den znovu objevit v ulicích. A univerzity, které jim poskytují zadarmo právní pomoc.

 

Zkrátka, podstatnou část protestujících tvoří lidé pocházející z prostředí finanční elity. Nejbohatší tři procenta obyvatel. Ta skupina, která je dlouhodobě multikulturní, usiluje o odzbrojení obyvatelstva, zrušení voleb, zavedení 96 pohlaví, kastraci malých chlapečků, zákaz spalovacích motorů, povinné vegetariánství a všechny ty blbosti spojené s moderní levicí.

Kromě těch bohatých se angažují snaživé pipinky, které doufají, že si jich všimne nějaký vysoký manažer a sójoví chlapečci (co taky doufají, že si jich všimne nějaký vysoký manažer). Doufají marně. Možná někoho na chvíli pobaví, ale do vyšších kruhů se nedostanou.

 

Druhou velkou část protestujících tvoří narkomani, gangsteři, lidé s kriminální minulostí – zkrátka to nejhorší z černé komunity. Pro americké černochy je to svým způsobem pohroma. Během Trumpovy vlády klesla černošská nezaměstnanost na nejnižší úroveň za posledních téměř sto let. To znamená, že i spousta problematických lidí si našla práci, začala dávat dohromady i soukromé životy… a v tom přišla pohroma. Nejdřív ztráta práce kvůli epidemii a pak vlna násilností. Krádeže, násilí, drogy, opojení mocí, to všechno způsobilo, že mnozí jsou dnes na úplně jiné dráze než před pár měsíci.

„Black Lives Matter jsou opilí mocí, a sráči v politice jim tu moc dávají. Cítí krev a nezastaví se, dokud je někdo nezastaví.“

 

Všimněte si, že když vidíme na videích odpůrce současného pokusu o revoluci, jsou těm odpůrci nejčastěji černošky. Jsou to matky, manželky a přítelkyně těch, kdo vykrádají obchody místo toho, aby byli v práci. Tyhle ženské vědí, že nepotřebují řeči o rasismu a že antidiskriminační programy přinesou výhody jen úzké vrstvě nejbohatších černochů. Vědí, že když z ulic zmizí policie, jejich rodiny budou mezi prvními obětmi kriminálníků ze sousedství. Potřebují fungující společnost, vymáhání řádu a rozumnou práci pro své chlapy. Proto křičí na demonstranty. Zuří. A zuří oprávněně.

 

Vedle nich vidíme vlastně jen majitele krámků a občas policisty. Nevýrazné policisty. Vesměs pocházejí z dělnických rodin, mají dost zdravého rozumu, a uměli by obnovit pořádek. Ale neumí se vypořádat s násilnickým davem, ve kterém jsou i synáčkové guvernérů a generálních ředitelů, který podporují špičkové právní kanceláře a všechna velká média. Nemůžete vymáhat právo vůči někomu, koho podporují vrcholní představitelé politické moci. Výsledek je tedy víc než rozpačitý – až po policisty klečící před zločinci.

 

Ale pak je tu ještě mlčící většna. Redneckové, důchodci, rodiny těch, kdo nepracují v korporacích, rodiny vojáků a další. Výzkumy ukazují, že přibližně 20% Američanů schvaluje drancování, a že dvě třetiny by podpořily rázný zásah bezpečnostních sil. Na druhou stranu, téměř 70% Američanů tvrdí, že jde o součásti širšího problému a že by měly být provedeny zásadní změny (jaké zásadní změny, v tom už se pochopitelně neshodnou). Celkově z toho vychází hodně špatně prezident Trump. Jedni ho označují za rasistu, druzí mu zazlívají, že nepodnikl rázný zásah.

Nicméně redneckové za svým prezidentem stojí. Lístek na jeho veřejné vystoupení v Tulse v Arizoně se pokusilo získat skoro milion lidí.

„Jsem zvědavá, kdy si američtí černoši všimnou, že i oni jsou nahrazováni lidmi ze třetího světa.“

Poznámka na závěr: vytučněné části textů jsou citáty z diskuzí na sociálních sítích.

zdroj: euportal.cz

Přejít nahoru