Královna Alžběta při natáčení svého Vánočního poselství 2020 pro BBC údajně vypustila šokující komentář a varovala před „spiknutím jistých sil“, které mají rozpoutat svou vizi „pekla na Zemi“ pro lidstvo.

V improvizovaném, nepopsaném okamžiku královna údajně řekla: „Člověk nemůže příliš zdůraznit, jak ďábelští jsou tito zlí činovníci. Nemají v sobě světlo Boží,“ tvrdí produkční BBC.

Královna své poddané varovala, že světoví lídři tajně usilují o „Velký Reset (Great Reset)“, aby lidstvu vytvořili „temný nový úsvit“.

Vysoce postavení pracovníci produkce BBC a palácoví poradci se snažili natáčení zrušit, ale ne dříve, než královna podrobně vylíčila své nejhlubší obavy, že potíže roku 2020 znamenají začátek boje lidstva proti zlu.

„Pro ty, kteří jsou s blízkými, užijte si tyto Vánoce, protože mohou být vaše poslední. Mnozí v následujících měsících zemřou a ti, kteří zůstanou, si možná budou přát, aby už neexistovali.“

‚Velký reset‘ není politická záležitost, ale spíše je to nová tvář odvěkého nepřítele, se kterým lidstvo bojuje od počátku věků,“ řekla královna s náznakem emocí v očích, než štáb BBC na rozkaz vysokých palácových poradců zrušil natáčení a poslal štáb na brzký oběd.

Později byl znovu natočen popsaný vánoční vzkaz, aniž by v něm byla zmínka o „Velkém Resetu“.

Jak populární je královnin vánoční projev?

Loni si jen ve Velké Británii živě vánoční vysílání naladilo 7,85 milionu diváků.

Ve Spojeném království a na internetu je vysílání vánočního poselství královny zakázáno do 15:00 SELČ na Boží hod. V jiných částech Commonwealthu zprávu poprvé vysílá na Novém Zélandu v 18:50 místního času Television New Zealand, v Austrálii Australian Broadcasting Corporation v 19:20 místního času a v Kanadě Canadian Broadcasting Corporation v 10:00 východního standardního času, což je stejně jako v 15:00 SELČ.

Písemné téma letošního projevu, které si zvolila sama královna, bude podle jejích oficiálních stránek odrážet její vlastní zájmy, ale vždy bude „motivováno soucitem a starostí o svůj lid“.

Co je to „Velký Reset“?

„Velký reset“, neboli Great Reset je plán elit na odstranění současného kapitalistického a demokratického systému po celém světě a nastolení globalizované vlády (známé také jako „Nový světový řád“), kde se s lidmi zachází jako s dobytkem se špatnou životní úrovní, nulovými občanskými svobodami a se všemi jejich pracemi vykonávanými umělou inteligencí.

zdroj: svobodnenoviny.eu

RSS Protext – kultura

  • Vzpěračky Masters nafotily kalendář na rok 2024 v RETROAUTOMUZEU pro Nadační fond Úsměv nejen pro Kryštofa
    Praha 7. prosince 2023 (PROTEXT) - Skupina vzpěraček Masters se rozhodla udělat něco neobvyklého a zábavného pro dobrou věc. Nafotily kalendář na rok 2024 v RETROAUTOMUZEU, kde se nachází sbírka historických automobilů. Je plný barevných a originálních snímků, na kterých vzpěračky pózují s různými vozidly z minulosti.Kalendář je určen pro podporu Nadačního fondu Úsměv nejen […]
  • Konference Creative Edge představí umělou inteligenci v kontextu vizuální kultury
    Praha 7. prosince 2023 (PROTEXT) - Dne 22. ledna 2024 v pražském CAMPu proběhne konference Creative Edge. Stane se místem setkání předních myslitelů, umělců a technologů se zájmem o AI. Hlavním lákadlem konference je Luba Elliott je britská kurátorka a výzkumnice specializující se na umělou inteligenci v kreativním průmyslu a dále německý umělec a světový […]
  • Vyšla kniha Marketing a PR v architektuře
    Praha 7. prosince 2023 (PROTEXT) - První publikace svého druhu přehledně shrnuje všechny způsoby marketingové prezentace a komunikace v oblasti architektury a interiérového designu. Úvodní slovo ke knize Radka Váni napsala světoznámá architektka Eva Jiřičná.Autor s dvacetiletou zkušeností v oboru přehlednou formou vysvětluje krok po kroku, jak správně komunikovat v oblasti architektury.Od stanovení základní marketingové […]