Jedna Češka pobodaná, další znásilněná – do Karlových Varů si odskočil obohacovat Afghánec z Německa

Případ, kdy si černoch odskočil z Německa, aby znásilňoval na severu Čech, se odehrál na jaře 2019. Při tom, jak sousední Německo i Rakousko zaznamenávaly v posledním roce rekordní počty žadatelů o azyl, bylo jasné, že u nás dřív či později dojde k dalšímu incidentu a ten nebude ojedinělý. Otázka ovšem je, kolik se toho již přihodilo s tím, že se případy podařilo ututlat?

Na Silvestra tak došlo hned ke dvěma útokům v Karlových Varech, kam si odskočil Afghánec, žijící v Německu. O tom jste už  jistě četli i na mainstreamu. Pro jistotu připomínám, co se o silvestrovské noci přihodilo.

Tři hodiny po půlnoci došlo v Karlových Varech k násilnému trestnému činu, při kterém utrpěla jedna osoba vážná zranění. Afghánec měl pobodat nožem v Karlových Varech ženu a později měl další ženu (18 let) znásilnit.

K oběma útokům mělo dojít poblíž nádraží, přičemž dvacetiletý Afghánec si odskočil obohacovat z Německa.

Tolik tedy informace, které jsou běžně dostupné v médiích. Tam se už ovšem nedozvíte například o tom, že muslimové byli svými autoritami přímo vyzváni k tomu, aby o silvestrovské noci podobným způsobem „obohacovali“ káfirské ženy. Ostatně, inspiraci si mohli vzít i ze silvestrovských útoků v Kolíně nad Rýnem před šesti lety. Tehdejší útočníci ani většinou nebyli potrestáni.

K napadení ženy letos o silvestrovské noci došlo také například v italském Miláně, kde tlupa 30 vetřelců napadla 18letou dívku. Než stihli znásilnění dokonat, naštěstí dorazila policie.

Ať už byla motivace jakákoli, jedno je jisté – v budoucnu bude třeba počítat s nárůstem podobných incidentů a to nejen ze strany těch, kdo obohacují sousední země. Německo a Rakousko totiž nejsou nafukovací a naše nová vláda se k přijímání invazních vojsk nijak odmítavě nestaví. Piráti, kteří mají na starosti zahraniční politiku, jsou k přijímání džihádistů velmi vstřícní.

Zvykejte si. Většina našinců po podobném obohacení touží zřejmě už podle toho, že volí probruselské strany. Je to totiž EU, kdo především výměnu obyvatel v duchu Agendy 2030 prosazuje.

Co se týká Afghánců, tak jakousi základnu zde již máme, pak je jen otázkou času, než se nám zde i díky EU prosazovanému slučování širších rodin „namnoží“.  Multikulturní obohacení, jaká jsou v Německu na každodenním pořádku, pak začnou být podobně obvyklá i u nás….

 

AUTOR: Slovanka

Přejít nahoru