Na fotce Salma

Devětatřicetiletá Salma Briantová tvrdí, že její účty za lékařskou péči v nemocnici Univerzity Nového Mexika činí 1 168 000 dolarů a že kvůli celému zážitku trpěla vážnými psychickými potížemi.

Briantová uvedla, že si mobilní telefon nejprve vložila do pochvy jako výzvu jedné ze svých kamarádek, ale rychle si uvědomila, že telefon nejde ven.

„Chtěla jsem si vyzkoušet, jaké to bude, když do sebe dám mobilní telefon na vibrační režim, jen tak pro zábavu, ale brzy se z toho vyklubala noční můra,“ řekla v slzách soudci Andrewovi Petersonovi.

„Společnost Samsung je v tomto případě rozhodně vinna, protože nenabízí žádné varování o nebezpečí a možných rizicích při vkládání svých výrobků do tělesných dutin nebo genitálií svých klientů – mužů či žen,“ řekl u soudu právník Salmy Briantové Jim McAfee.
Mluvčí společnosti Samsung uvedl, že se k tomuto případu v tuto chvíli nebudou vyjadřovat, ale vysvětlil, že mimosoudní vyrovnání je stále jednou z možností.

Společnost Apple čelila podobné žalobě v roce 2014 poté, co se muž pokusil spolknout čtrnáct iPhonů a skončil na pohotovosti kvůli otravě rtutí.

zdroj

RSS Protext – kultura

  • Galerie moderního umění v Hradci Králové oslavila 70 let a slaví dále
    Hradec Králové 30. listopadu 2023 (PROTEXT) - Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) si 30. listopadu tohoto roku připomněla 70. výročí od založení. U příležitosti svého jubilea připravila výstavu Hledá se mistrovské dílo představující více než 200 obrazů ze svých rozsáhlých sbírek. Výročí a význam galerie přišla připomenout a osobně pogratulovat náměstkyně hejtmana Královéhradeckého […]
  • Palladium hostí autogramiádu herců a tvůrců filmu Aristokratka ve varu
    Praha 29. listopadu 2023 (PROTEXT) - Ve čtvrtek 30. 11. 2023 od 15 do 16:30 hodin proběhne v nákupním centru Palladium křest filmového přebalu knihy „Aristokratka ve varu“ spojený s představením filmového traileru k připravovanému filmu a autogramiáda herců a tvůrců. Akce se zúčastní autor knihy Evžen Boček, režisér Jiří Vejdělek, z herců se připojí […]
  • Průvodce Nejlepší restaurace pro rok 2024 míří na pulty knihkupců
    Praha 29. listopadu 2023 (PROTEXT) - Nakladatelství TopLife Czech předá 6. prosince v Obecním domě nejlepším restauracím Česka prestižní ocenění v podobě Zlatých lvů a pokřtí další tištěnou ročenku Nejlepší restaurace, Guide 2024. Jde již o desátý ročník projektu Nejlepší restaurace – hodnocení kvality služeb restaurací celého Česka.Žádaná tištěná ročenka Nejlepší restaurace, Guide 2024 míří […]