Jak podpořit erekci? Zapomeňte na kouření a zaměřte se na stravu

Mužská erekce je trošku prevít. Občas se jí prostě nechce, a i když je vše ostatní v pořádku, jednoduše s vámi nespolupracuje. Pokud jde o ojedinělý problém, není třeba panikařit. Stává se to každému a je prostě potřeba brát tyto situace s nadhledem. Jak se dá erekce přirozeně podpořit, aby k těmto momentům docházelo co nejméně?

0
120

Zaměřte se na svůj životní styl

Ptáte se, jak zlepšit erekci? Začněte od své životosprávy! Pro silnou erekci jsou zásadní karbohydráty, takže se neboje dopřát si těstoviny nebo celozrnné pečivo. Vyplatí se zvýšit také příjem zinku, který podporuje produkci testosteronu a spermií. Proto si do svého jídelníčku zařaďte játra, mořské plody nebo fazole. Podle vědců mohou pomoci také ostružiny, borůvky a černý rybíz. Je to proto, že obsahují silné antioxidanty, které mimo jiné zlepšují krevní zásobení penisu. Zapomeňte na tučná a těžká jídla, po těch bude ospalé celé vaše tělo.

Vyberte vhodnou polohu

Je pravdou, že i poloha do značné míry ovlivní váš výkon. Mnohdy může způsobovat potíže poloha, kdy je žena nahoře, protože v té chvílí může dojít k výpadku zásobování penisu krví. V této poloze navíc nemůžete dobře kontrolovat pohyby, rychlost ani úhel pronikání, což také může být mínus. Pro ty, kdo mají potíže s erekcí, je proto ideální misionářská poloha, případně průnik zezadu.

Nebojte se doplňků

Mnohé reklamy na doplňky stravy podporující erekci jsou sice poněkud hloupé, ale to neznamená, že nefungují. Nákup léku na erekci může mít také značný psychologický efekt. Proto se nebojte pořídit testované a schválené doplňky, které obsahují zejména přírodní složky. Vyhněte se ale všem nelegálním preparátům, které mohou představovat riziko pro vaše zdraví.

Stopněte kouření

Kuřáci mají výrazně horší krevní oběh než nekuřáci. Pokud tedy kouříte, mohla by vás právě kvalita vašeho sexuálního života přimět ke změně. Možná jste jen čekali na správnou motivaci – a tohle je přesně ona.

(PR)

RSS Protext – kultura

  • Nákupní centrum Palladium představí exotickou cestovatelskou výstavu „Tajemná Indonésie“
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Unikátní výstava „Tajemná Indonésie“ bude slavnostně otevřena vernisáží 6. 12. 2023 v 17.30 hodin v nákupním centru Palladium v Praze. Účastníci vernisáže se mohou těšit na přivítání indonéskou velvyslankyní, taneční vystoupení nebo drobné indonéské občerstvení připravené indonéskou ambasádou. Výstavou provede organizátor výstavy, jednatel cestovní kanceláře CK Livingstone, Rudolf Švaříček.Výstava […]
  • Ve Výstavní síni Mánes se konala 1. sálová aukce Art Capital
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Art Capital/1. sálová aukce/Výstavní síň Mánes/3.12.2023Ve Výstavní síni Mánes se konala v neděli 1. sálová aukce Art Capital, během které byla vydražena umělecká díla v celkové hodnotě 16,887.600 Kč, s aukční přirážkou 20 %. Do aukce se zapojilo přes 200 dražitelů a prodejnost dosáhla 81 %.Vrcholem večera a současně […]
  • Darujte zážitek plný filmové hudby
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Lámete si hlavu s dárkem pro filmového nebo herního nadšence? Se vstupenkami na koncerty Filmové filharmonie jistě nesáhnete vedle. Po novém roce chystá orchestr nejoblíbenější programy FANTASY a GAMES.Nezůstane se na ně prášit ve skříni, málokdo je bude chtít vyměnit, a navíc si je můžete užít společně. Zážitky jsou […]