Bývalý prezident USA Eisenhower se měl třikrát setkat s mimozemšťany

„Prezident USA, Dwight David Eisenhower, se na amerických vojenských základnách několikrát setkal s návštěvníky z vesmíru a komunikoval s nimi telepaticky“, sdělil v rozhovoru pro BBC2 bývalý poradce Pentagonu a kongresu USA (v současnosti britský ufolog a spisovatel) Timothy Good.

Podle slov vědce, se tenkrát prezident USA sešel s mimozemšťany třikrát a všechny schůzky se uskutečnily v roce 1954 v Novém Mexiku. Setkání byla pozemšťanům navržena návštěvníky pomocí telepatické komunikace. Žádné důkazy se však o těchto kontaktech nedochovaly. Nicméně Timothy Good je přesvědčen, že Eisenhower, ještě s pomocí FBI, dokonce zorganizoval meziplanetární konferenci, která probíhala na Hollomanově letecké základně a kde byl dostatek svědků této události.

Good tvrdí, že mimozemšťané navštěvují Zemi již velmi dlouho a během svých návštěv kontaktovali nejenom hlavy vlád, ale i obyčejné lidi. Ufolog je přesvědčen, že 90% příběhů o UFO mohou sice být vysvětleny racionálně, nicméně milióny lidí po celém světě je skutečně viděly na vlastní oči.

Je potřeba říci, že zvěsti o setkání Eisenhowera s mimozemšťany kolují již dlouhou dobu a v důsledku toho se objevilo obrovské množství konspiračních teorií. Například kongresman za stát New Hampshire, Henry McElroy ml., zveřejnil v roce 2010 video, ve kterém tvrdí, že měl možnost číst utajenou krátkou zprávu, určenou Eisenhowerovi. A tento dokument obsahoval informaci, že mimozemšťané navštívili Ameriku a že se s nimi prezident Eisenhower měl setkat.

„Z textu vyplývalo, že není důvod se znepokojovat a že návštěvníci nepřišli se zlými úmysly“, říká McElroy. Kongresman se přiznal, že se mu nepodařilo zjistit, kde a kdy k setkáním s mimozemskými astronauty došlo, nicméně je přesvědčen, že se konala.

Podle dokumentů, odtajněných v roce 2010 Ministerstvem obrany Velké Británie, viděl UFO na vlastní oči i Winston Chruchill. Ufologové se dokonce domnívají, že Churchill žádal Eisenhowera o radu ohledně toho jak reagovat na objevení se neidentifikovaného objektu. Později byly tyto informace zařazeny do spisů o UFO a Churchill nařídil jejich utajení na dobu 50 let.

(KPa, skn.cz, Foto: Shutterstock)

Přejít nahoru