Americký mariňák ve výslužbě tvrdí, že strávil více než 15 let ve vesmíru

Podle tvrzení vysloužilého důstojníka, známého jako kapitán Kaye (pseudonym), nejen že se lidé v minulosti dostali na Mars, ale vyvinuli tajný vesmírný program a flotilu, která operuje ve vesmíru. Zdá se, že existují dvě verze, které jsou filtrovány pro společnost, pokud jde o vesmír, Mars, a utajované materiály související s oběma.

První je, že jsme nebyli na Marsu, je tu hodně práce, kterou je třeba udělat, a naše technologie jsou stále velmi omezené. Ta druhá je přesný opak, verze, kterou v posledních deseti letech doložilo několik jedinců. Otázkou je, kdo mluví pravdu? A bylo by směšné myslet si, že jsme se dostali na Mars a kolonizovali rudou planetu, díky tajným vesmírným programům?

Podle kapitána Kaye, bývalého amerického mariňáka, který byl přidělen na rudou planetě celé roky a jeho úkolem, bylo chránit pět lidských kolonií proti původním formám života na Marsu. Dle kapitána Kaye, nejenže strávil léta na Marsu, ale také sloužil na palubě obří kosmické lodi, po dobu tří let. Podle bývalého amerického mariňáka, pracoval pro Mars Defense Force (MDF – Obranné síly Marsu), která je vlastněna a provozována společností Mars Colony Corporation (MCC), což je v podstatě konglomerát finančních institucí, vlády a technologických společností. Kaye a jeho tým byli součástí zvláštní části US mariňáků, s přísně tajnou misí, chránit a zajistit existenci pěti nově zřízených kolonií na povrchu rudé planety. Earth Defense Force, další tajná vojenská větev, má vojenské rekruty ze zemí, jako jsou Spojené státy, Čína a Rusko.

Kromě toho, Kaye říká, že jeho trénink probíhal na Měsíci, uvnitř tajné základny s názvem LOC, tedy Lunar Operations Command (Velitelství lunárních operací), na Saturnově měsíci Titanu, a dokonce i v hlubokém vesmíru. Nejen, že máme technologii, abychom se dostali na Saturn a do vzdáleného vesmíru, Mars je, podle prohlášení bývalého Marinka, planeta, která se hemží životem,.

Podle kapitána Kaye, vesmírná flotila má technologie daleko lepší, než je cokoli k dispozici, kdekoliv na Zemi. Různé lodě mají různé pohonné systémy, které umožňují vesmírné flotile, s lehkostí dosáhnout hranice naší sluneční soustavy. Podle Kaye, pohonné systémy, používají oba druhy štěpení a fúzi poháněl rakety, oddělení řidiče a antigravitační technologie, pokrok, které byl zprostředkován lidstvu, přátelskými „šedými mimozemšťany“.

Podle kapitána Kaye, existují dva původní druhy obývající Mars: The Reptillians – ještěři a Insectoids – hmyzoidi. Oba stejně inteligentní, ještěři jsou druh mnohem agresivnější, brání své území za každou cenu. Hmyzoidi, stejně inteligentní a schopní jsou více pasivní.

Skutečnost, že Mars je planeta schopná udržení života, byla podpořena několika vědci, mezi nimi Dr. Brandenburg, který dokonce tvrdí, že mimozemské bytosti vedli jaderné války na rudé planetě a že i dnes o tom můžeme najít důkazy.

Podle Dr. Brandenburga, Starověcí Marťané známí jako Cydonians a Utopians, byli zmasakrováni při obřím jaderného útoku – a důkazy o genocidě můžou být viděny ještě dnes. Podle vědců existují na Marsu velmi velké stopy po Xenonu-129 a jediný proces, který víme, že produkuje Xenon-129 je jaderný výbuch.

V televizním rozhovoru, Dr. Brandenburg uvedl: „Na Masu se staly dvě velké katastrofy,“ řekl redaktorovi TV a ukázal Utopii na mapě. „Jedna tady a pak tady dopadl asteroid, a Cydonia byla přímo mezi nimi. To je zarážející. Proč, by se tolik špatných věcí stalo v jedné oblasti Marsu, a zrovna té, kde byla zástavba? “

Ačkoliv kapitán Kaye nemá žádný fyzický důkaz pro svá tvrzení, říká, že dělá všechno, co může k získání přísně tajných dokumentů, které by se prokázaly, že to, co říká, je pravda. Části svědectví od kapitána Kaye se shodují s Michaelem Relfe, dalším informátorem, který tvrdí, že sloužil 20-ti leté turné na rudé planetě. Laura Magdalene Eisenhower, pravnučka bývalého prezidenta Eisenhowera tvrdí, že bylo vyvinuto úsilí, aby se na Mars naverbovali lidské kolonie, vedené výzkumníkem Dr. Hal Puthoffem.

Poté co sloužil 20 let ve vesmíru, na Marsu a Měsíci, odešel kapitán Kaye do důchodu s vyznamenáním.

(KPa, skn.cz, Foto: skn.cz)

Přejít nahoru