osobnosti

Osobnosti

Madonnino “znepokojující” TikTok video vyvolává obavy fanoušků (VIDEO)

Fanoušci Madonny byli po nejnovějším videa na TikToku popové ikony zmateni a znepokojeni. 63letá zpěvačka zveřejnila v neděli 13sekundový klip těsně před udílením cen Grammy 2022, ve kterém je zpěvačka v těžkých stříbrných řetězech a černém průsvitném topu s blond vlasy ve čtyřech copáncích. Její příspěvek obsahoval detailní záběr jejího

Kontroverzní zprávy Osobnosti Zprávy z domova

Nejen Smetana inkasovala od státu: Milion pro Kluse a dvě dávky pro Kerndlovou či Davida. Brala i Bílá!

Část umělců, kteří se počítají mezi ty bohaté, žádala stát o podporu v době koronavirové pandemie. Vyplývá to z informací zveřejněných portálem hlidacstatu.cz. Příspěvky tak dostal například Michal David, Tomáš Klus nebo Lucie Bílá. Více než milion korun pak inkasovala agentura Ivany Gottové, vdovy po legendárním pěvci.

Osobnosti Zprávy z domova

Kdyby žil Karel Gott, byl by dnes také v klatbě jako velký dezinformátor a konspirátor

Zrušení či zablokování účtů amerického prezidenta Donalda Trumpa na sociálních sítích Twitter, Facebook a Instagram, ještě více zesílilo vášnivou diskusi o svobodě slova a o tom, že některé nevyhovující názory jsou programově potlačovány a umlčovány. Řečeno známou frází, ještě, že se toho nedožil Karel Gott… Legendární zpěvák, který zemřel v říjnu 2019, totiž proslul svými zvláštními výroky o politice, historii i vývoji společnosti. V době dnešního fízlování, cenzurování a vyhodnocování informací by byly Gottovy názory zcela jistě označeny za konspirační teorie a dezinformace. Když si je ale čtete, hlodá ve vás červíček pochybností, zda neměl Mistr v něčem přece jenom pravdu.

Osobnosti Zprávy ze světa

Americký herec Seagal se stal členem strany Spravedlivé Rusko

Spravedlivé Rusko je součástí opozice v ruské Státní dumě, ale je považováno za politický subjekt Loajální k současnému režimu. Americký herec Steven Seagal, který má ruské občanství, se stal členem politické strany Spravedlivé Rusko – Za pravdu. Informoval o tom v sobotu internetový deník RBK s odvoláním na mluvčí strany.

Osobnosti Zprávy k zamyšlení Zprávy z domova

Bez servítky s Gábinou Osvaldovou! Zeman, migranti i šílenci z Evropské unie

„Je to svérázná osobnost, která má svérázný humor, a je i člověkem, který je ve svém jednání docela odvážný. Nechová se úplně běžně a stojí si za tím, co dělá. Později necouvá a neříká: to jsem přehnal. Jsem ráda, že je na Hradě člověk, který dokáže jít proti proudu, věří sám sobě a je svým způsobem i docela hrdina,“ říká na konto hlavy státu herečka a textařka Gabriela Osvaldová. Kromě toho se Osvaldová kupříkladu vyjadřuje i k imigrantům a ke konání „byrokratů“ z EU.

Osobnosti Zprávy z domova

Černé peklo, okomentovala Bendová záběry z Miami. Nařkli ji z rasismu

„Mnoho z vás se mě neustále ptá, proč jsme odešli z Miami. Tady je jednoduchá a výstižná odpověď. V takovém prostředí přece nechcete vychovávat své děti,“ napsala Zuzana Belohorcová na Instagramu k fotografii z pláže v Miami znečištěné odpadky a plné lidí. „To, co se tam děje v posledních dnech, to už je

Přejít nahoru