Úvod – o MMR a autismu Spojitost vakcíny MMR (spalničky, zarděnky, příušnice) s propuknutím autismu u malých dětí byla celkem spolehlivě dokázána, avšak oficiálními místy je samozřejmě popírána.

Již v roce 2011 italský soud přiznal odškodnění rodině, jejíž dítě po očkování onemocnělo, ale poté se rozpoutala velká celosvětová mediální popírací kampaň, takže když dnes zahledáte googlem na autismus + MMR, dostanete na prvních místech články o tom, že spojitost neexistuje.

Očkování způsobila vady novorozencům

Nicméně, i u nás v Česku rodiče takto postižených dětí vědí své, k informovanosti české veřejnosti přispěly jisté výrazně informace o škodlivosti očkování od MUDr. Elekové, jakožto i informace na našich protiočkovacích webech (české Rozalio, slovenská Sloboda v očkovaní). V roce 2014 byl zveřejněn článek whistleblowera (vnitřního odhalitele) dr. Williama Thompsona z amerického CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí), který odhaluje, že studie mající dokazovat nesouvislost autismu s vakcínou MMR byly záměrně zmanipulovány (anglicky zde).

O spojitosti propuknutí autismu s očkováním MMR se však zřejmě již příliš hovořilo, a příčinná souvislost je příliš jasně vysledovatelná i pro laiky, takže elitám vznikla potřeba nové metody k oslabování zdraví budoucí generace, a tato metoda byla zřejmě právě vyzkoušena v Brazílii.

Mikrocefalie (zakrnění mozku novorozenců), virus zika a MMR

K vzácné vývojové vadě, novorozenecké mikrocefalii, může mimo jiné dojít z důvodu infekce plodu při onemocnění matky zarděnkami, neštovicemi apod. Podrobnosti o tomto onemocnění viz např. http://ec.cotot.com/mikrocefalie

Zprávu o náhlém vysokém výskytu mikrocefalie v Brazílii v minulých dvou měsících přinesl i český tisk. Za tento bezprecedentní výskyt může údajně tzv. virus zika, přenášený komáry původem z Afriky. Viz např. česky zde:http://www.rozhlas.cz/zpravy/amerika/_zprava/virem-zika-uz-se-v-brazilii-nakazilo-15-milionu-lidi-pry-narusuje-vyvoj-mozku–1568113 České ministerstvo zdavotnictví vydalo příslušné doporučení k obezřetnosti proti štípnutí komárem:http://www.mzv.cz/brasilia/cz/konzularni_a_vizove_informace/podminky_pro_vstup_do_zeme/doporuceni_k_obezretnosti_proti_stipnuti.html

Virus zika je znám od roku 1947, a průběh onemocnění je charakterizován jako lehký, viz odkaz výše. Proč náhle došlo k Brazílii k raketovému vzestupu jinak vzácného postižení mozku novorozenců, které předtím nebylo v souvislosti s tímto virem zaznamenáno? Následující úvahy pocházejí z webu Jima Stona.

Nová, zřejmě záměrně kontaminovaná vakcína proti MMR náhle způsobila vývojovou vadu – mikrocefalii u tisíců novorozenců v Latinské Americe.

Na konci listopadu vydalo brazilské ministerstva zdravotnictví varování (zejména pro těhotné ženy) před nákazou virem „zika“, který má pravděpodobně souvislost s výrazným nárůstem případů mikrocefalie u novorozenců. Podle ministerstva zdravotnictví virus přenášený komárem Aedes aegypti dokáže překonat placentu a narušit správný vývoj mozku embrya. Virus je podobný viru denque. Malformace plodu pravděpodobně způsobené virem byly k dnešnímu dny registrovány již ve 14 brazilských státech.

Rapidní rozvoj nákazy a nárůst postižených novorozenců údajně zaskočil i zdravotnické autority, které minulý týden vyhlásily v Brazílii mimořádný stav. Podle šéfa divize přenosných chorob není zatím možné zabránit množení inkriminovaného druhu komára a nemocí, které přenáší. Brazilský ministr zdravotnictví M. Castro nicméně nevidí důvod vyhýbat se otěhotnění, důrazně ale doporučuje těhotným ženám maximální prevenci proti bodnutí hmyzem (např. dlouhý oděv). Prohlášení, že to náhle způsobil „virus zika“, však popírá veškerou logiku.

Stav zřejmě způsobila nová verze vakcíny MMR proti zarděnkám, spalničkám a příušnicím, a nikoliv virus zika.

Bill Gates či jiný podobný elitní slizoun zřejmě v reakci na raketový vzestup autismu vypustil novou vakcínu, a tato vakcína má být aplikována těhotným ženám, aby plod byl zničen již in utero, takže vakcíny mu aplikované po narození již nemohou být obviňovány z poškozování mozku. Je jejich záměrem způsobit toto poškození všem dětem, aby byly poddajnější vůči jejich tyranii.

Nový „autismus“ zvaný „mikrocefalie“ postihl v minulých 2 měsících in utero již 2 400 brazilských novorozenců, i když nikdy předtím k ničemu takovému nedošlo. Tvrdí se, že mikrocefalie je způsobována tím, že těhotná žena byla štípnuta komárem nesoucím africký zika virus, který se do Brazílie dostal v roce 2015. Avšak brazilské příznaky neodpovídají těm, které jsou známy již od roku 1954, a tento virus nebyl nikdy nikde na světě spjat se zakrněním mozku novorozenců. Ani geografické šíření nedopovídá přírodnímu modelu viru roznášeného moskyty, pokud tento virus vůbec existuje.

Další důkaz nemožnosti tohoto šíření je, že kdyby se virus zika dokázal tak rychle šířit, v dnešní době leteckého provozu by se byl dostal do Brazílie z Afriky v minulých 50 letech už dávno, přes infikované pasažéry, kteří by ho předali brazilským komárům. Kdyby byl tak nakažlivý jak se uvádí, a skutečně způsoboval zakrnění mozků lidských plodů, bylo by to už dávno známo. První novorozenci s nedovyvinutým mozkem z důvodu této nemoci se objevili v Brazílii v listopadu 2015. Neexistuje žádné vysvětlení, proč se tam od listopadu 2015 náhle narodilo 2400 dětí s takto poškozeným mozkem, když tento virus nikdy nikde podobné poškození nevyvolal. Poškozené děti se nyní objevily i v daleko vzdáleném Mexiku. Není žádná jiná cesta, jak by se virus dostal z Brazílie do Peru, Mexika, přes Karibik, za pouhých 6 měsíců, než ta, že ho někdo rozšířil záměrně. Anebo nemoc z viru zika vůbec neexistuje, a to vše je jenom krycí lež pro očkování.

Pokud je nemoc opravdu vyvolávána virem zika, je to nemoc typu hostitel/přenašeč, k jejímuž šíření je třeba, aby se rodili noví komáři. Takže je absolutně nemožné, aby se sama rozšířila po celé Latinské Americe, od Chile po Brazílii a Mexiko za pouhých 6 měsíců. Trvalo by to několik desítek let, kdyby tento proces měl přirozeně proběhnout. Ale takových 20 Boeingů může roznést příčinu zakrnění mozků dětí prostřednictvím vakcíny do všech koutů Latinské Ameriky za pouhých 12 hodin, a vina za následnou devastaci se vhodně svalí na komáry zika.

Shrnutí:

1. Do roku 2015 nebyl virus zika nikdy spojován s mikrocefalií novorozenců.

2. Uváděný model šíření je nemožný, žádná komáry přenášená nemoc vyžadující bezprostředního hostitele se vzhledem k reprodukčnímu cyklu komárů nemůže dostat do všech koutů kontinentu, do částí oddělených oceánem, za pouhých 6 měsíců.

3. Virus zika je znám od 50. let. Pokud by byl tak nakažlivý, jak se nyní uvádí, byl by se rozšířil prostřednictvím letového provozu již dávno.

4. Spojení mezi vakcínou MMR a dětským autismem bylo již bezpečně prokázáno. Vakcinační lháři, dříve nežli budou zcela odhaleni, potřebují nyní novou metodu, a tou jsou prenatální vakcíny. Záměrem je způsobit nové generaci poškození intelektu, aby si elity udržely i v budoucnu svou tyranii. Bezpečný způsob, jak provést svůj záměr, je svést vinu na přírodního viníka – virus zika.

Varování ženám celého světa:

Vyhněte se veškerým vakcínám během těhotenství, a informujte i ostatní, i když si budou myslet, že jste blázni. Neexistuje žádná komáry přenášená nemoc, která by způsobovala zakrnění mozků, toto poškození je záměrně způsobováno vakcínou.

Dodatek Orgonet:

V Česku zatím netřeba se bát, těhotenství je u nás kontraindikací pro aplikaci MMR, takže bezprostřední nebezpečí zatím nehrozí. (Viz :http://www.vakciny.net/pravidelne_ockovani/MMR.htm „Těhotenství je považováno za kontraindikaci očkování proti spalničkám, zarděnkám a příušnicím.“) Ale může být otázkou času, kdy nějaký chorý podplacený mozek začne prosazovat toto vylepšení našeho očkovacího schématu… Proto, držme se výše uvedeného varování… Dodatek Orgonet 4. 1.: Co se o tom píše na brazilském internetu Brazilci na sociálních sítích probírají to, co my teď tady: virus zika je lež, za epidemii mikrocefalie může (prošlá/záměrně kontaminovaná) vakcína. Například zde (pro text použijte překladač):https://www.youtube.com/watch?v=pGB7JOMei1U

Brazilské Ministerstvo zdravotnictví a brazilská oficiální média vehementně popírají, že za to může vakcína, (mnohé i to, že za to může virus zika) (třeba tady, použijte překladač http://www.e-farsas.com/vacina-contra-a-rubeola-foi-a-causa-da-microcefalia.html ) Avšak nacházím jiné zajímavé skutečnosti. I v Brazílii je těhotenství kontraindikací pro aplikaci vakcíny MMR, i jednotlivých vakcín. Avšak, ženám je tam silně doporučováno a zdůrazňováno, aby se 3 měsíce až 28 dní před plánovaným těhotenstvím daly očkovat. (Pokud se dají naočkovat a nevědí, že jsou už těhotné, prý to nevadí, pravděpodobnost poškození je prý zanedbatelná). – Tedy to, co píše Jim Stone, že je vakcína doporučována těhotným ženám, nemohu najít. Ale rozhodně se všude píše, že očkování těsně před těhotenstvím se výrazně doporučuje.

RSS Protext – kultura

  • Ministr Lipavský uvedl do funkce novou generální ředitelku Českých center
    Praha 1. prosince 2023 (PROTEXT) - Generální ředitelkou Českých center se stává Jitka Pánek Jurková. Do vedení sítě českých kulturních institutů v zahraničí přichází po šesti letech řízení jednoho z nich, Českého centra v Bruselu. Do funkce Pánek Jurkovou 1. prosince 2023 jmenoval ministr zahraničních věcí Jan Lipavský na základě výsledků výběrového řízení. Česká centra […]
  • Galerie moderního umění v Hradci Králové oslavila 70 let a slaví dále
    Hradec Králové 30. listopadu 2023 (PROTEXT) - Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) si 30. listopadu tohoto roku připomněla 70. výročí od založení. U příležitosti svého jubilea připravila výstavu Hledá se mistrovské dílo představující více než 200 obrazů ze svých rozsáhlých sbírek. Výročí a význam galerie přišla připomenout a osobně pogratulovat náměstkyně hejtmana Královéhradeckého […]
  • Palladium hostí autogramiádu herců a tvůrců filmu Aristokratka ve varu
    Praha 29. listopadu 2023 (PROTEXT) - Ve čtvrtek 30. 11. 2023 od 15 do 16:30 hodin proběhne v nákupním centru Palladium křest filmového přebalu knihy „Aristokratka ve varu“ spojený s představením filmového traileru k připravovanému filmu a autogramiáda herců a tvůrců. Akce se zúčastní autor knihy Evžen Boček, režisér Jiří Vejdělek, z herců se připojí […]