Předseda politické strany TOP 09 Miroslav Kalousek ve svém projevu pro Českou televizi uvedl, že je český prezident Miloš Zeman Putinův Agent. Kalousek pronesl tuto poznámku v souvislosti s prezidentovým středečním proslovem, během kterého se zmínil o unesených českých dívkách, které byly po dvou letech přivezeny zpět do České republiky po zajetí v Pákistánu. Česká republika za záchranu těchto dívek, jenž byly uneseny v Pákistánu tamějšími povstalci, utratila přibližně 150 milionů korun.

Miloš Zeman: Financování Turecka je mrhání peněz

Český politik tak pouze zopakoval informace, jenž byly uvedeny v časopisu Respekt. Podle Kalouska je vypuštění této informace spropitném naprosté selhání státu. Šíření informace o výkupném v době kdy byl propuštěn terorista Alí Fajád, jenž byl vyměněn na dvě české dívky, není náhodná a má tak odvést pozornost.

Prezident Miloš Zeman je Putinův agent, tvrdil České televizi předseda strany TOP 09 Miroslav Kalousek

Podle Kalouska byl právě zadržený libanonský terorista Putinův agent. A Putinův agent na Hradě se snaží odvést pozornost k uneseným dívkám, dodává Miroslav Kalousek. Předseda TOP 09 byl dotázán od moderátora, jestli myslel prezidenta Miloše Zemana. Ano myslel, ale nemám důkazy, odvětil Kalousek. Prezident Miloš Zeman byl dokonce kritizován i od ostatních představitelů politických stran, kteří považují zmínění částky za nezodpovědné.

Zdroj: Echo24
Foto: Petr Pavluvcik / Shutterstock.com

Komentáře

Comments are closed.