Jihoafrická lékařka – objevitelka Omikronu – říká, že ji evropští politici žádali, aby lhala

Proto fakt, že je  varianta viru Omikron běžným nachlazením, se některým z nich vůbec nehodil do nastolené propagandy a jejich kšeftíků s testy, očkováním, prachovými respirátory a jinými „výdobytky“ této plandemie. A především se nehodil do plánů dalšího utahování šroubů a segregace těch, kdo se poslušně nepodvolí.

Lékařka Angelique Coetzeeová z Pretorie v Jižní Africe je považována za objevitelku varianty Omikron. Lékařka vzhledem k mírným příznakům  otevřeně kritizovala paniku, kterou vlády po celém světě vyvolávaly. Mnohé okamžitě chtěly použít novou mutaci jako prostředek pro další zvýšení očkovacího tlaku. 19. ledna ServusTV zveřejnila rozhovor s Coetzeeovou, kde odhalila, že na ni byl vyvíjen politický a vědecký tlak, aby udržela šíření poplašných zpráv v Evropě.

V „Servus Nachrichten“ z 19. ledna Angelique Coetzeeová místo toho, aby na základě varianty Omikron vymýšlela nové scénáře soudného dne, jako to  dělají evropští politici, vše vyjasnila. Mezitím se i v Evropě objevil obraz varianty Omikron, který zprostředkovala: Virus je nakažlivější, ale onemocnění je mírné, oficiální počty hospitalizací a úmrtí stále klesají.

Tento prostý fakt znepokojuje globální pandemické alarmisty natolik, že dokonce i zveřejnění odpovídajících oficiálních statistik může vést ke smazání na sociálních sítích, jak se to stalo německé zdravotnické společností, která na základě dostupných údajů poznamenala, že očkovací povinnost nemůže být tímto způsobem ospravedlněna.

Není pochyb o tom, že Angelique Coetzeeová svými nadějnými výroky o variantě Omikron ohrožuje krizový narativ a údajnou potřebu očkování právě kvůli Omikronu. Když se jí v rozhovoru zeptali na šíření poplašných zpráv v Evropě, byla nesmírně kritická: Mnoho politiků stále trvá na tom, že infekce variantou Omikron není mírné onemocnění i přesto, že 99% nakažené populace mělo lehký průběh. V tomto okamžiku lékařka také srovnává Omikron s běžným nachlazením nebo chřipkou, která je jinak zesměšňována politiky a médii.

V následujícím textu popisuje, že byla pod silným tlakem evropských vědců a politiků: neměla by prý říkat, že to je mírná nemoc. Coetzeeová pak vysvětlila, že podle oficiální definice WHO se skutečně jedná o mírné onemocnění a že pokud by tato skutečnost neplatila, definice by pravděpodobně musela být změněna. Nemohla však veřejně tvrdit, že infekce variantou Omikron je vážná. A nakonec uvádí:

„V určitém okamžiku jsem řekla, že je to mírná nemoc v Jižní Africe, ale vážná, velmi vážná nemoc v Evropě, protože evropští politici to ode mě žádali.“

Odpovídající úryvek z příspěvku ServusTV můžete vidět například zde na Twitteru, zde v němčině:

https://twitter.com/GATTACA37827151/status/1484140553952452612?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1484140553952452612%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnecenzurovanapravda.cz%2F2022%2F01%2Fjihoafricka-lekarka-objevitelka-omikronu-rika-ze-ji-evropsti-politici-zadali-aby-lhala%2F

Ale tento rozhovor není populární jen v Německu a Rakousku – úryvek byl nyní opatřen anglickými titulky a koluje po celém světě.

V mnoha evropských zemích dosáhlo očkovací šílenství zcela jiných rozměrů než jinde ve světě: zatímco Afrika s velmi nízkou proočkovaností kolem 15 % prošla „pandemií“ pozoruhodně dobře a Omikron v Jižní Africe je již považován za překonaný, dělají ze sebe země jako Německo a Rakousko (ale i ČR) se svou panickou politikou stále větší hlupáky. Všeobecné povinné očkování, o kterém již bylo rozhodnuto v Rakousku, a které se plánuje v Německu, je v tomto kontextu zcela neodůvodněné.

A když už nejsou vědecké důvody k panice, tak je největší úsilí  věnováno přizpůsobení „faktů“ vlastním plánům a s údaji se patřičně manipuluje. Uvedl to šéf Kielského institutu pro světovou ekonomiku (IfW) Gabriel Felbermayr již v srpnu 2021 v rozhovoru, v němž prozradil, že systematický a správný sběr dat „nebyl politicky žádoucí“:

Nakonec se objeví informace, které se nedají kontrolovat nebo které by snad mohly být i politickým selháním.

Očkovací kampaně, které byly nekriticky prosazovány politiky a úřady, nyní také získávají ostrou kritiku od uznávaných lékařských časopisů, jako je BMJ: Nedávný úvodník zde konečně vyzval k transparentnosti, pokud jde o údaje o kontroverzních vakcínách Covid. Současná situace byla přirovnávána ke korupci kolem neúčinného léku na chřipku Tamiflu, za který vlády během „pandemie“ prasečí chřipky kvůli obvinění farmaceutického průmyslu promrhaly obrovské sumy peněz daňových poplatníků. Závěr autorů byl jasný:

Bez řádného nezávislého ověření svých vědeckých tvrzení sklízí farmaceutické společnosti obrovské zisky. Účelem regulátorů není tančit podle rytmu bohatých globálních korporací a dále je obohacovat; je určen k ochraně zdraví jejich obyvatel. Potřebujeme úplnou transparentnost dat pro všechny studie, potřebujeme to ve veřejném zájmu a potřebujeme to hned.

Doposud se zdá, že tato kritická volání zůstala z velké části nevyslyšena, ale přibývají a jsou hlasitější. Izraelský imunolog profesor Ehud Qimron nedávno v otevřeném dopise uvedl : „Pravda nakonec vždy vyjde najevo a pravda o politice ohledně koronaviru se začíná odhalovat.“ To také znamená, že dříve nebo později budou hnáni k zodpovědnosti i politici. Svědectví Angelique Coetzeeové je jen jedním z mnoha, která odhalují globální klam, na nějž „naletěla“ většina populace.

zdroj: necenzurovanapravda.cz

Přejít nahoru