Šéf mešity v dánském Aarhusu požaduje po dánských úřadech uznání sexu s malými dívkami!

Jsou věci, které ukazují absurdnost multikulturní myšlenky a teorie o tom, že muslimská kultura a naše společnost mohou žít v symbióze a míru. Naopak se ukazuje, že buď se islám a muslimové změní a přizpůsobí se nám neb se bude muset Evropa přizpůsobit islámu. Příkladem je Dánsko, kde v současné chvíli někteří muslimští duchovní požadují po úřadech, aby Dánsko uznalo sňatky s neplnoletými dívkami a sex s nimi.

Jeden případ za všechny: dívka (14) je těhotná a dokonce žila s mnohem starším manžele společně v azylovém domě, protože si dánští úředníci mysleli, že dívka je mnohem starší!

Dánské úřady teď plánuji, že proti takovým sňatkům a sexu muslimů s velmi mladými dívkami zasáhnou. Když pominu absurditu faktu, že úřady zacházejí s muslimskými muži, kteří sexují s malými dívkami, velice opatrně, kdežto Evropan by šel okamžitě sedět a byl vyšetřován pro sexuální úchylku, tak se nádherně ukazuje, jak velký kulturní střet je sex s malými dívkami.

Protože na stranu mužů, kteří mají sex s malými dívkami, se postavili mnozí dánští muslimští představitelé. například duchovní a šéf mešity v Aarhusu Usáma El-Saadi požaduje, aby úřady takové sňatky a sex respektovaly, protože muslimové mají odlišnou kulturu a Dánsko by tak mělo respektovat jejich odlišné zvyky … Dokonce trdí, že snaha úřadu bránit muslimům v takových manželstvích a sexu s dětmi je vlastně rozvracením rodiny!

 

(KPa, skn.cz, Foto: skn.cz)

Přejít nahoru