Orbán

Viktor Orbán
Zprávy ze světa

Viktor Orbán: Nedovolíme uprchlíkům nelegálně vniknout do naší země

Maďarský premiér Viktor Orbán se vyjádřil k nelegálním uprchlíkům z blízkého východu, kteří se za každou cenu snaží dostat do států v Evropské unii, kde čekají lepší podmínky pro život. Maďarský politik však všem nelegálním žadatelům o azyl vzkázal, že za žádnou cenu nedovolí, aby se právě tito uprchlíci dostali […]

Zprávy k zamyšlení

Maďarský premiér se rozvášnil a schytala to Evropská unie: “Nám nebude nikdo vnucovat názory na migranty a přikazovat jak máme chránit své hranice.”

„Budu používat silný výraz: v západní Evropě existuje liberální imperialismus, za účasti amerických demokratů a americké levice, která se pokouší prosadit svou světovou vizi, volbu hodnot a konceptů – včetně jejích názory na rodiny, jejich názory na migraci, na práci nebo konkrétněji na názory na nezaměstnanost – na země, které mají jiné myšlení o rodině, migraci, pořádku atd., “řekl Orbán a dodal, že mezinárodní soudy jsou často součástí této síti.

Viktor Orbán
Zprávy k zamyšlení

Viktor Orbán prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské kořeny v době, kdy západní Evropa experimentuje s homosexualismem, přistěhovalectvím a ateismem

Maďarský premiér Viktor Orbán nedávno prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské kořeny v době, kdy západní Evropa experimentuje s homosexuálními rodinami, přistěhovalectvím a ateismem. Orbán má naprostou pravdu. Musíme bránit naši křesťanskou civilizaci a suverenitu našich národů! „Západní Evropa se vzdala křesťanské Evropy a namísto toho experimentuje s bezbožným vesmírem, duhovými rodinami, migrací a otevřenými společnostmi,“ řekl premiér také podle agentury Reuters.

Viktor Orbán
Evropská unie

Ursula von der Leyen chycena v Orbánově pasti

V poslední době měla EU ostrou zbraň proti státům jako Maďarsko a Polsko, které porušují právní stát. Brusel se ale zdráhá je použít – protože Ursula von der Leyen a Angela Merkelová se vyjádřily k Viktorovi Orbánovi. Nyní má soudní proces vyvíjet tlak.

Slovensko Video Zprávy k zamyšlení

Viktor Orbán měl na sobě urážlivou šálu!

“Slovensko nepatří k Maďarsku,” prohlásil na sociální síti Andrej Stančík (OĽaNO), státní tajemník slovenského ministerstva zahraničních věcí a evropských záležitostí. Orbánovi vyčítá šátek na krku. Stančík byl motivem na Orbánově šále pobouřen a podivoval se, jak se necitlivá a pro Slovensko tak urážlivá šála dostala na krk maďarského premiéra.

Přejít nahoru