Profesor: Covid? Už jsme prohráli. A teď tu je ještě větší hrozba
Nejnovější mediální hvězdou boje proti koronaviru je imunolog Zdeněk Hel. Profesor působící dlouhé roky na amerických univerzitách se zařadil do skupiny vědců, kteří bubnují na poplach a varují před jakýmkoliv rozvolňováním opatření. Činí tak „s největší možnou vážností“ a mluví o desítkách tisíc mrtvých. Aktuálně kvůli hrozbě „jihoafrické mutace“.























