Biden

Kontroverzní zprávy

Biden se postaral o skandál. Radil dospívající dívce, jak chodit na rande

Zdálo se, že Joe Biden tento týden řekl mladé teenagerce v Kalifornii, aby počkala, až jí bude 30 let, aby měla vážný vztah. Nevyžádanou radu amerického prezidenta na rande zachytil na videu konzervativní novinář, který o výměnu informoval na sociálních sítích. Klip se rychle stal virálním, dosáhl milionů zhlédnutí a vyvolal pobouření mezi Američany.

Kontroverzní zprávy

Další nechutné tajemství Joa Bidena odhaleno! Hledala FBI v Trumpově sídle tyto materiály?

Známý ekonom a politolog Michail Chazin naznačil, že mezi ostřelováním Záporožské jaderné elektrárny (dále ZJE) a prohlídkami FBI v domě bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa existuje souvislost. FBI prý našla asi 15 krabic přísně tajných dokumentů. Současný americký prezident Biden pátrá, kdo všechno může vědět o tom, že USA s Ukrajinci ve ZJE tajně po částech skladovaly v jejích zásobnících nadstandardně obohacený uran, který měl být využit k výrobě ukrajinské jaderné bomby.

Zprávy ze světa

Biden telefonicky ujistil Zelenského o americké podpoře

Americký prezident Joe Biden v telefonátu se svým ukrajinským protějškem Volodymyrem Zelenským opět ujistil o podpoře Ukrajiny ze strany Spojených států, uvedly tiskové agentury s odvoláním na Bílý dům. Jeho mluvčí Karine Jean-Pierrová také uvedla, že Rusko by mělo přistoupit na zřízení demilitarizované zóny okolo Záporožské jaderné elektrárny, obsazené ruskými vojsky na počátku invaze.

Zprávy k zamyšlení

Bidenův syn si díky vazbám na Čínu vydělal téměř šest milionů dolarů

Syn amerického prezidenta Hunter Biden si díky vazbám na Čínu vydělal celkem téměř šest milionů dolarů. V letech 2013 až 2018 to byla celá polovina jeho příjmů. Podle bývalého vysoce postaveného úředníka FBI existuje kvůli této blízkosti riziko pro národní bezpečnost, ale ne všichni odborníci tento názor sdílejí. V minulosti Hunter Biden utrácel peníze za večírky, drogy a luxusní život v takové míře, že nebyl schopen platit alimenty ani hypotéky.

Putin
Zprávy k zamyšlení

Bílý dům kritizoval Putina pod černou půdou: Překrucuje historii a šíří absurdní dezinformace!

Bílý dům kritizoval šéfa Kremlu Vladimira Putina za přepisování historie a šíření dezinformací během jeho pondělního projevu na slavnostní vojenské přehlídce v Moskvě. Mluvčí Bílého domu rovněž odmítla Putinovo “absurdní” tvrzení, že válku na Ukrajině vyvolala agrese Západu. TASR zprávu převzala v úterý od agentury Reuters.

Přejít nahoru