To snad ne! Po zkušenostech z USA chce demoblok zavést korespondenční hlasování. Foldyna: Copak je asi skutečně motivuje?
Budou volby v Česku stejně tak čestné jako v USA? Opoziční strany z tzv. demokratického bloku chtějí před říjnovými volbami zavést korespondenční formu hlasování pro občany žijící v zahraničí. Je to jedna z příčin, proč požadují svolání mimořádné schůze Poslanecké sněmovny. V SPD ale varují před možnými machinacemi.
























