Ústavní stížnost kvůli nespravedlivému navýšení rodičovského příspěvku chějí podat senátoři KDU-ČSL
Lidovci podle tiskové zprávy publikované na webu strany KDU-ČSL totiž považují navýšení příspěvku za diskriminační. A jako důvod uvádějí, že se netýká těch rodičů, kteří mají sice dítě do čtyř let věku, ale příspěvek už vyčerpali ve zrychleném režimu. KDU-ČSL se včera také přidala na stranu iniciativy Také pečujeme, která bojuje […]





















