ze světa

Zprávy ze světa

Nejhoršího pedofila čekala ve věznici krutá smrt. V krku měl napěchované kondomy! Hrůza kolik dětí zneužil

Nejhorší pedofil Velké Británie, jak média přezdívají třiatřicetiletého Richarda Hucklea, který byl nalezen v říjnu minulého roku mrtvý ve své cele. Zvrhlík, který si ve vězení odpykával dvaadvacet doživotních trestů, někdo mu zasadil několik bodných ran, škrtil ho strunou od kytary a později mu do krku nacpal kondomy!

Zprávy ze světa

Jakým člověkem je Vladimir Putin v užší společnosti? TOHLE o něm prozradil jeho bývalý kolega

Na internetu kolují různé zprávy o ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi. V poslední době se většina z nich týká jeho zdravotního stavu. Kremelský vládce teprve nedávno oslavil 70. narozeniny, takže není neobvyklé, že se hovoří o jeho zdraví. Jaký je ale za zavřenými dveřmi? Jeho blízký spolupracovník přiblížil několik skutečností.

Zprávy ze světa

Ruské ministerstvo zahraničí oficiálně varovalo, že dodávka amerických raket delšího doletu Ukrajině bude klasifikována jako přímý vstup USA a Severoatlantické aliance do konfliktu na Ukrajině proti Ruské federaci!

Podle průzkumu chce 52% Slováků vítězství Ruska v konfliktu na Ukrajině! A podle dalšího průzkumu chce polovina Čechů jednat s Ruskem o zachování dodávek ruského levného plynu! Ukrajina vytrhala sedačky z dopravních letadel a začala vozit zraněné vojáky z fronty do nemocnic po celé EU!

Zprávy ze světa

Biden telefonicky ujistil Zelenského o americké podpoře

Americký prezident Joe Biden v telefonátu se svým ukrajinským protějškem Volodymyrem Zelenským opět ujistil o podpoře Ukrajiny ze strany Spojených států, uvedly tiskové agentury s odvoláním na Bílý dům. Jeho mluvčí Karine Jean-Pierrová také uvedla, že Rusko by mělo přistoupit na zřízení demilitarizované zóny okolo Záporožské jaderné elektrárny, obsazené ruskými vojsky na počátku invaze.

Přejít nahoru